GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

lepsze od "ale urwał"

04.09.2010
13:55
smile
[1]

Trailer Park Boy [ Konsul ]

lepsze od "ale urwał"



I przerobki



04.09.2010
13:56
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Jakie dno.

04.09.2010
13:57
[3]

BlackBolt [ Senator ]

Poważnie? Widziałeś "Ale urwał" a nie widziałeś tego?
I wcale nie lepsze. Pewnie dlatego dopiero teraz to odkryłeś.

04.09.2010
13:58
smile
[4]

Kowal172 [ Music Producer ]

ani troche mnie to nie bawi-słabe...

04.09.2010
13:58
[5]

Kub$ki [ Senator ]

Nie dość że stare to durne w dodatku.

04.09.2010
13:58
smile
[6]

Trailer Park Boy [ Konsul ]

no nie wiedzialem tego. to mi sie bardziej podoba

04.09.2010
13:59
[7]

settoGOne [ settogo ]

trailer park boys zajebisty serial btw, ale to jest jakas zenada, jakos nie jaram sie tym ze ktos cos gada w swojej gwarze

04.09.2010
13:59
smile
[8]

gracz12301 [ Senator ]

Podsumowując.
Gówno, jak ich nie mało.

04.09.2010
14:02
smile
[9]

Trailer Park Boy [ Konsul ]

Wrzućcie troche na luz =)

settogone => Jeden z najlepszych seriali komediowych.

04.09.2010
14:03
smile
[10]

Qverty™ [ Legend ]



To lepsze...

04.09.2010
14:10
[11]

AdamekPL1 [ Nie wiem co tu wpisac ]

Ja pierdole, dzięki za zmarnowanie mi minuty czasu, na oglądanie tego bagna.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.