GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wgrać muzykę na dysk Xbox 360 ?

04.09.2010
13:34
[1]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Jak wgrać muzykę na dysk Xbox 360 ?

Jak się wgrywa muzykę z płyty CD na dysk twardy konsoli ?

04.09.2010
13:47
[2]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

up

04.09.2010
13:49
[3]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

wchodzisz do plejera, i tam jest zgraj muzyke na dysk twardy. jak nie w plejerze to w 'bibliotece muzyki' czy cos takiego. trafisz na pewno

04.09.2010
13:49
[4]

bisfhcrew [ Bis ]

wkładasz płytę, klikasz "Odtwórz płytę CD"
Pokazuje ci się odtwarzacz i zaraz pod przyciskami play głośność itp. wielki napis "Zgraj płytę CD".

04.09.2010
13:50
[5]

polskidebil [ Legionista ]

Umiem wgrać tylko muzykę z orginalnych płyt. Da się wgrać muzykę z pendriva ?

04.09.2010
13:51
smile
[6]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

OK. Zaraz spróbuję.

04.09.2010
13:52
[7]

bisfhcrew [ Bis ]

polskidebil, inaczej muzyki nie wgrasz, możesz sobie swoją "nie oryginalną" muzykę tylko puszczać z pendriva.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.