teknoo [ Centurion ]
szukam strategi lub rtsa
gralem min w company of heroes dawn of war 1 spellforce zakon świtu coś na słabszy komp
1gb ram geforce 6200 tyko się nie śmiejcie ze taki złom bo głównie gram na konsoli no a na nią nie ma strategi
PS3fan [ Konsul ]
Po co się pytasz, jak wiadomo że teraz tylko i wyłącznie StarCraft 2! Jest to najlepsza strategia wszechczasów, a nie ma jakiś piorunujących wymagań, więc powinna ci pójść.