GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam strategi lub rtsa

04.09.2010
12:23
[1]

teknoo [ Centurion ]

szukam strategi lub rtsa

gralem min w company of heroes dawn of war 1 spellforce zakon świtu coś na słabszy komp
1gb ram geforce 6200 tyko się nie śmiejcie ze taki złom bo głównie gram na konsoli no a na nią nie ma strategi

04.09.2010
13:05
[2]

PS3fan [ Konsul ]

Po co się pytasz, jak wiadomo że teraz tylko i wyłącznie StarCraft 2! Jest to najlepsza strategia wszechczasów, a nie ma jakiś piorunujących wymagań, więc powinna ci pójść.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.