GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmik po angielsku - kto przetłumaczy ?

04.09.2010
12:18
[1]

grattz [ Generaďż˝ ]

Filmik po angielsku - kto przetłumaczy ?

Nie wszystko rozumiem ale wygląda mi to na kolejną propagandę by sprzedać następną komercyjną, przereklamowaną grę "nie dla fanów fallouta".

04.09.2010
12:28
[2]

hopkins [ Zaczarowany ]

Czego nie rozumiesz? Puenta jest taka, ze New Vegas robia resztki ludzi, ktore robily stare Fallout'y i bedzie to hybryda starego i nowego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.