
Skrz@t [ Radosny Futbol ]
Niezwykle powitanie pasażerów we Francji ;]
Stacja kolejowa w Paryżu , nie zwykle pomysłowe, a potem weź się wytłumacz komuś dlaczego się spóźniłeś :D

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Fajne, szkoda, że u nas czegoś takiego nie robią. :)

NeroTFP [ Senator ]
Oryginalne.
Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
U nas wita menel zbierający na wino. Co kraj to obyczaj.
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Wyrąbane w kosmos :P

Lysack [ Przyjaciel ]
jak mnie by otoczylo stado clownow to bym pomyslal ze chca mnie zabic

S1KoR© [ surf or die ! ]
niestety tak to już jest, u nas cie powitają conajwyżej kosą pod żebro na obskurnym dworcu a tam widac jak mozna sie zabawic :)
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
O kurde ale co trza zrobić żeby być tak przywitanym?
Pewnie ktoś znajomy dzwoni i robią "akcję"
Dojebane w kosmos ninja najlepsi :)
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
Fajne :-), ale tam poza powitaniami są jeszcze pożegnania :-).

ProTyp [ For the Horde! ]
1:44 LOL

kamykWRC [ Pretorianin ]
W Polsce się nie uda, bo nie ma takich peronów ;(
Super pomysł!
Obscure [ ExcalibuR ]
Najlepszy moment to jak jednego mężczyznę pełno kobiet atakuje ;D
_MyszooR_ [ Senator ]
Swietne :)
ppaatt1 [ Trekker ]
Genialne, uwielbiam takie zbiorowe happeningi. Świetna sprawa.

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]
Strach tam jechać.
Fett [ Avatar ]
Chciałbym, żeby mnie tak ktoś kiedyś przywitał :P
sekles [ Konsul ]
Fabien miał najfajniej :D

novi.. [ Senator ]
Fajne :)
Trochę podobne filmiki:

Stranger. [ Spookhouse ]
Fabien farciarz. :D
Tomuslaw [ Superbia ]
Filmy z [1] jak i z [18] świetne :).
ppaatt1 [ Trekker ]
Jak ktoś lubi happeningi to powinien znać: Improv Everywhere (pewnie i tka wszyscy co lubią to dawno znają.).
niektóre ich projekty są świetne, choć nie dotyczą witania ludzi na stacji. :)
Ich przykładowe akcje to np. Star Wars w metrze, zamrożenie na dworcu, z garniakami na plaży itd. Niektóre świetnie.
Radaar [ Skazany na Shawshank ]
rewelacja filmy :)
kazdy zna Remiego, to jest powitanie :D

Łyczek [ Legend ]
Kurde świetne powitania :D

King Klick [ Generaďż˝ ]
Może u nas też takie coś bedzie mialo miejsce jak odremontują dworce ;)