GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niezwykle powitanie pasażerów we Francji ;]

04.09.2010
09:56
smile
[1]

Skrz@t [ Radosny Futbol ]

Niezwykle powitanie pasażerów we Francji ;]

Stacja kolejowa w Paryżu , nie zwykle pomysłowe, a potem weź się wytłumacz komuś dlaczego się spóźniłeś :D

04.09.2010
10:03
smile
[2]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Fajne, szkoda, że u nas czegoś takiego nie robią. :)

04.09.2010
10:09
smile
[3]

NeroTFP [ Senator ]

Oryginalne.

04.09.2010
10:13
[4]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

U nas wita menel zbierający na wino. Co kraj to obyczaj.

04.09.2010
10:25
[5]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Wyrąbane w kosmos :P

04.09.2010
10:39
smile
[6]

Lysack [ Przyjaciel ]

jak mnie by otoczylo stado clownow to bym pomyslal ze chca mnie zabic

04.09.2010
10:48
smile
[7]

S1KoR© [ surf or die ! ]

niestety tak to już jest, u nas cie powitają conajwyżej kosą pod żebro na obskurnym dworcu a tam widac jak mozna sie zabawic :)

04.09.2010
10:52
[8]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

O kurde ale co trza zrobić żeby być tak przywitanym?
Pewnie ktoś znajomy dzwoni i robią "akcję"
Dojebane w kosmos ninja najlepsi :)

04.09.2010
11:38
[9]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Fajne :-), ale tam poza powitaniami są jeszcze pożegnania :-).

04.09.2010
11:43
smile
[10]

ProTyp [ For the Horde! ]

1:44 LOL

04.09.2010
11:44
smile
[11]

kamykWRC [ Pretorianin ]

W Polsce się nie uda, bo nie ma takich peronów ;(

Super pomysł!

04.09.2010
11:46
[12]

Obscure [ ExcalibuR ]

Najlepszy moment to jak jednego mężczyznę pełno kobiet atakuje ;D

04.09.2010
11:47
[13]

_MyszooR_ [ Senator ]

Swietne :)

04.09.2010
12:18
[14]

ppaatt1 [ Trekker ]

Genialne, uwielbiam takie zbiorowe happeningi. Świetna sprawa.

04.09.2010
12:29
smile
[15]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

Strach tam jechać.

04.09.2010
12:34
[16]

Fett [ Avatar ]

Chciałbym, żeby mnie tak ktoś kiedyś przywitał :P

04.09.2010
12:39
[17]

sekles [ Konsul ]

Fabien miał najfajniej :D

04.09.2010
12:55
smile
[18]

novi.. [ Senator ]

Fajne :)

Trochę podobne filmiki:


04.09.2010
13:01
smile
[19]

Stranger. [ Spookhouse ]

Fabien farciarz. :D

04.09.2010
13:03
[20]

Tomuslaw [ Superbia ]

Filmy z [1] jak i z [18] świetne :).

04.09.2010
13:17
[21]

ppaatt1 [ Trekker ]

Jak ktoś lubi happeningi to powinien znać: Improv Everywhere (pewnie i tka wszyscy co lubią to dawno znają.).


niektóre ich projekty są świetne, choć nie dotyczą witania ludzi na stacji. :)

Ich przykładowe akcje to np. Star Wars w metrze, zamrożenie na dworcu, z garniakami na plaży itd. Niektóre świetnie.

04.09.2010
13:19
[22]

Radaar [ Skazany na Shawshank ]

rewelacja filmy :)

kazdy zna Remiego, to jest powitanie :D

04.09.2010
13:22
smile
[23]

Łyczek [ Legend ]

Kurde świetne powitania :D

04.09.2010
13:23
smile
[24]

King Klick [ Generaďż˝ ]

Może u nas też takie coś bedzie mialo miejsce jak odremontują dworce ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.