GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedźmin: Powrót Białego Wilka

04.09.2010
01:36
[1]

KoDzIPROM [ Legionista ]

Wiedźmin: Powrót Białego Wilka

wie ktoś moze dlaczego zostały wstrzymane prace nad grą Wiedźmin: Powrót Białego Wilka?

04.09.2010
01:39
[2]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Konflikt z francuską firmą która zajmowała się konwersją.

Dokładnie nie pamiętam o co chodzi, ale na 99% o pieniądze :)

04.09.2010
01:54
[3]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Produkcja "Powrotu Białego Wilka" zostala wstrzymana(nie anulowana) na rzecz 2 czesci Wiedzmin i po wydaniu tej gry na pc, CDPR chce wznowic produkcje tej gry oraz wydac Wiedzmina 2 na konsole(bylo jakies ogloszenie, jak dobrze poszukasz to znajdziesz - chyba w poniedzalkowym lub wtorkowym przegladzie tygodnia na tvgry).

04.09.2010
02:00
[4]

KoDzIPROM [ Legionista ]

yhym dzieki :)

04.09.2010
02:12
[5]

KoDzIPROM [ Legionista ]

Wiedźmin 2 bendzie napewno na konsole bo jesli mnie oczy nie mylą bo to juz pózna godz to na tvgry filmik pod tytułem Wiedźmin 2 w ogniu pytań podczas jak przeskakuje ten płotek czy cos to jest podpowiedz RB czyli przycisk w padzie od xboxa

04.09.2010
02:18
[6]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

KoDzIPROM -> Bo juz sa przygotowane prototypowe wersje na X360 i PS3...

04.09.2010
02:19
[7]

KoDzIPROM [ Legionista ]

:)

04.09.2010
03:00
[8]

Storm [ Hardstyler ]

Pewności nigdy nie ma. Aktualnie trwają prace nad wersją PC, a to, że ta obsługuje pada od Xboxa nic nie znaczy. Jak się dwójka odpowiednio sprzeda i będzie hajs na konwersję to i wersja na konsole będzie.

Btw. Blackthorn -> Wcale nie została wstrzymana na rzecz drugiej części, bo w takim wypadku w ogóle by jej nie rozpoczynano. Powrotem Białego Wilka zajmowało się francuskie studio "Widescreen Games" jeśli dobrze kojarzę. Wg tego co mówi CDPR owe studio nie wywiązywało się z terminów, stąd też wstrzymanie projektu.

04.09.2010
18:39
[9]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Wersja na PC jest priorytetem. Dopiero po wydaniu twórcy będą myśleć nad wersją na konsole.

05.09.2010
13:27
[10]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Storm -> Powrotem Bialego Wilka zajmowalo sie CD-Projekt Red we wspolpracy z tym studiem ktory podales.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.