
Latynosik [ Pretorianin ]
Poważny problem z windows 7 po zmianie theme'a :/ Pilne!
Witam! otóż dzisiaj chciałem zmienić theme'a (niecertyfikowany) w windows 7. Najpierw odblokowałem opcje instalowania takich theme'ów programem sunrise seven. Wtedy on coś namieszał i windows 7 wyglądał jak 98. Nie udało mi się tego obejść (nawet usługi kompozycje nie mogłem uruchomić) więc przywróciłem 3 pliki (ściągnąłem z internetu) w których sunrise seven namieszał i odblokowałem tą opcje innym programem. Później zmieniłem na tego theme'a co chciałem i pozmieniał on sporo w plikach takich jak shell32, explorer.exe, explorerframe.dll itp. Wszystko wygląda cacy ale pojawił się pewien problem. Teraz Gdy otworze jakiś program i go zamknę, zminimalizuje, maksymalizuje, przemieszczę go na ekranie(przesunę go nawet o trochę) to dostaje komunikat że "Program (tu nazwa programu) przestał działać. Poprawne działanie tego programu zostało zatrzymane z powodu problemu. Zamknij program.". Nawet jak otworze Mój komputer to ten komunikat się wyświetla i zamyka mi całego explorera. Spotkał się już ktoś z tym?
Ps. nawet jak zmienię na normalny theme'a który był w windows 7 błędy nadal wyskakują :/

viesiek [ Deculture! ]
Najprostsze rozwiązanie - reinstalacja systemu.

Latynosik [ Pretorianin ]
Pewnie to zrobię, ale na pewno w ostateczności, gdy nie będzie innego sposobu.
.exe [ Pretorianin ]
Proponuje opcję przywracania systemu do momentu przed instalacją tych durnych programików
Szukaj w panelu sterowania

Marcinkiewiczius [ MMG Modding Group ]
No to nieźle namieszałeś. Pozostaje albo przywrócenie systemu albo reinstal. Ja gdy zmieniam themes'y to zawsze samemu modyfikuję właśnie te biblioteki shell32.dll, nigdy nie automatycznie gdyż często one są podmieniane i nie są tworzone kopie. O ile pamiętam to w Sunrise Seven w themesach były te pasujące dla wersji testowych Windows 7...

Latynosik [ Pretorianin ]
AAAAAaaaaaaAAAAAAAAAaaaaaaa... przywracanie systemu odpada, niby tam próbuje przywrócić system, potem uruchamia kompa ponownie i wyskakuje jakiś tam problem :P

Latynosik [ Pretorianin ]
Hmmm...jak włącze sam klasyczny wygląd systemu to błędy nie wyskakują, ale jak już zmienię na jakiś z aero to się one pojawiają. Czy wiecię może które pliki odpowiadają za aero? Zobacze po prostu w których było ostatnio grzebane i je wymienie :P
Latynosik [ Pretorianin ]
Czy ktoś z was posiada widnows 7 32bit? jeśli tak to czy mógłby przesłać mi plik uxtheme.dll (oryginalny, nie modyfikowany)? Bo jak znajduje w intenecie to same zmodyfikowane juz -.-