GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poważny problem z windows 7 po zmianie theme'a :/ Pilne!

04.09.2010
00:26
smile
[1]

Latynosik [ Pretorianin ]

Poważny problem z windows 7 po zmianie theme'a :/ Pilne!

Witam! otóż dzisiaj chciałem zmienić theme'a (niecertyfikowany) w windows 7. Najpierw odblokowałem opcje instalowania takich theme'ów programem sunrise seven. Wtedy on coś namieszał i windows 7 wyglądał jak 98. Nie udało mi się tego obejść (nawet usługi kompozycje nie mogłem uruchomić) więc przywróciłem 3 pliki (ściągnąłem z internetu) w których sunrise seven namieszał i odblokowałem tą opcje innym programem. Później zmieniłem na tego theme'a co chciałem i pozmieniał on sporo w plikach takich jak shell32, explorer.exe, explorerframe.dll itp. Wszystko wygląda cacy ale pojawił się pewien problem. Teraz Gdy otworze jakiś program i go zamknę, zminimalizuje, maksymalizuje, przemieszczę go na ekranie(przesunę go nawet o trochę) to dostaje komunikat że "Program (tu nazwa programu) przestał działać. Poprawne działanie tego programu zostało zatrzymane z powodu problemu. Zamknij program.". Nawet jak otworze Mój komputer to ten komunikat się wyświetla i zamyka mi całego explorera. Spotkał się już ktoś z tym?

Ps. nawet jak zmienię na normalny theme'a który był w windows 7 błędy nadal wyskakują :/

04.09.2010
00:31
smile
[2]

viesiek [ Deculture! ]

Najprostsze rozwiązanie - reinstalacja systemu.

04.09.2010
00:32
smile
[3]

Latynosik [ Pretorianin ]

Pewnie to zrobię, ale na pewno w ostateczności, gdy nie będzie innego sposobu.

04.09.2010
00:32
[4]

.exe [ Pretorianin ]

Proponuje opcję przywracania systemu do momentu przed instalacją tych durnych programików

Szukaj w panelu sterowania

04.09.2010
00:33
smile
[5]

Marcinkiewiczius [ MMG Modding Group ]

No to nieźle namieszałeś. Pozostaje albo przywrócenie systemu albo reinstal. Ja gdy zmieniam themes'y to zawsze samemu modyfikuję właśnie te biblioteki shell32.dll, nigdy nie automatycznie gdyż często one są podmieniane i nie są tworzone kopie. O ile pamiętam to w Sunrise Seven w themesach były te pasujące dla wersji testowych Windows 7...

04.09.2010
00:43
smile
[6]

Latynosik [ Pretorianin ]

AAAAAaaaaaaAAAAAAAAAaaaaaaa... przywracanie systemu odpada, niby tam próbuje przywrócić system, potem uruchamia kompa ponownie i wyskakuje jakiś tam problem :P

04.09.2010
00:57
smile
[7]

Latynosik [ Pretorianin ]

Hmmm...jak włącze sam klasyczny wygląd systemu to błędy nie wyskakują, ale jak już zmienię na jakiś z aero to się one pojawiają. Czy wiecię może które pliki odpowiadają za aero? Zobacze po prostu w których było ostatnio grzebane i je wymienie :P

04.09.2010
01:03
[8]

Latynosik [ Pretorianin ]

Czy ktoś z was posiada widnows 7 32bit? jeśli tak to czy mógłby przesłać mi plik uxtheme.dll (oryginalny, nie modyfikowany)? Bo jak znajduje w intenecie to same zmodyfikowane juz -.-

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.