Orzołek [ Waiting for Bulldozer ]
Pytanie...
Mam znajomego który twierdzi, że gdy posiadamy procka np. 1,8Ghz i mamy karte graficzna np. GeForce 7600GT i gdy kupimy GeForce 9600GT ( przykład ) I gdy np. na starej karcie mogliśmy grać na fulldetalach bez lagów w Fife 2009 to na 9600GT będzie nam się ciąć bo procek ją spowolni... Ja uważam że to pie**olenie... Mi się wydaję że jeśli chodzi o lagi to pozostanie bez zmian a on twierdzi ze na lepszej karcie będziemy bardziej lagować... Jak ja to usłyszałem to niemal z krzesełka spadłem...
Jak wy to oceniacie kto ma racje?
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Bzdura, gdy karta graficzna zaczyna sobie gorzej radzić z grą, to niektóre obowiąski przerzuca na procka, więc im lepsza karta tym lepiej i tym mnie lagów. Tzn. lagi to są raczej probllemy nie z kompem a z internetem, ewentualnie z RAM-em.
Fett [ Avatar ]
Na pewno nie będzie gorzej
polak111 [ Legend ]
Gorzej nie będzie.
Słaby procek może jedynie ograniczać moc karty. Dlatego też jeśli kupisz lepszego procka, karta może dać z siebie jeszcze więcej.
Orzołek [ Waiting for Bulldozer ]
wlasnie
a on twierdzi ze spowolni ja procek jeszcze bardziej niz stara karte jeszcze mówi że to nie jest profesjonalne forum i twierdzi cały czas że to on mówi to prawda