exe_90 [ Legionista ]
FPS skierowany na Co-Op
Szukam jakiegoś fajnego FPS-a żeby móc pograć se z bratem, ważne jest aby gra zapewniała chociaż trochę współpracy dlatego CoD odpada bo tam każdy gra pod siebie i nie patrzy na innych.
Gra równiez musi mieć dobra grafike wiec stare gry typu CS odpadają.
Oto gry które odpadaj:
Counter Strike 1.6/Source
L4D, L4D2
Wolfenstein - Enemy Teriitory
call of duty
FarCry2
Borderlands
Macie jakieś ciekawe propozycje ?
Jakub130994 [ Konsul ]
Alien Swarm:)
redan [ Wiking ]
może ResidentEvil5
Infectious Drakon [ Time to feast! ]
Powiesz czemu borderlands odpada?
Przecież to idealny kandydat.
exe_90 [ Legionista ]
Alien Swarm nie jest to FPS ale przyznam świetna gierka.
Borderlands odpada ponieważ przeszedłem tą gr już 2 razy (również z dodatkami) swoja droga czekam na kolejny dodatek, Jak ktoś nie grał w ta gre to musi spróbować
Filip550 [ Hunt3r ]
Killing floor
exe_90 [ Legionista ]
Killing floor wydaje sie ciekawy i kosztuje zaledwie 30zł
A nie wiesz jak tam wygląda Multi ? Czy są tam ludzie, bo bez sensu kupić i trafić na puste serwery
zoloman [ Legend ]
Serious Sam
pr0gh0stpl [ World With Out End ]
A nie wiesz jak tam wygląda Multi ? Czy są tam ludzie, bo bez sensu kupić i trafić na puste serwery
Sporo osób gra dalej :)
Chudy The Barbarian [ Legend ]
Jak zwykle, polecam mod do Half-Life'a: SvenCoop.
ppaatt1 [ Trekker ]
Battlefield z naciskiem na BF2.
Filip550 [ Hunt3r ]
exe_90
Killing floor to coop na 4 osoby i musiecie sie bronic, kupowac bronie itd... wrogow jest coraz wiecej i na samym koncu przychodzi boss ktrego jest ciezko pokonac
Gra w to sporo ludzi i uwazam ze naprawde warto kupic ta gre
exe_90 [ Legionista ]
Half-Life'a: SvenCoop jak dla mnie za słaba grafika, wiem ze to głupie ale nic na to nie poradze.
Battlefield mam najnowszą odsłone tej gry ale nie moge się do niej przekonać, rozgrywka w ogóle mnie nie wciąga.
Killing floor spróbuje na pewno, tym bardziej że gra jest tania jak barszcz.
A zapowiada się jakaś gierka w najbliższym czasie ?
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
Lost Planet 2, ale to nie FPS ;p