GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FPS skierowany na Co-Op

03.09.2010
23:07
[1]

exe_90 [ Legionista ]

FPS skierowany na Co-Op

Szukam jakiegoś fajnego FPS-a żeby móc pograć se z bratem, ważne jest aby gra zapewniała chociaż trochę współpracy dlatego CoD odpada bo tam każdy gra pod siebie i nie patrzy na innych.
Gra równiez musi mieć dobra grafike wiec stare gry typu CS odpadają.

Oto gry które odpadaj:

Counter Strike 1.6/Source
L4D, L4D2
Wolfenstein - Enemy Teriitory
call of duty
FarCry2
Borderlands

Macie jakieś ciekawe propozycje ?



03.09.2010
23:11
[2]

Jakub130994 [ Konsul ]

Alien Swarm:)

03.09.2010
23:12
[3]

redan [ Wiking ]

może ResidentEvil5

03.09.2010
23:14
[4]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

Powiesz czemu borderlands odpada?
Przecież to idealny kandydat.

03.09.2010
23:19
[5]

exe_90 [ Legionista ]

Alien Swarm nie jest to FPS ale przyznam świetna gierka.

Borderlands odpada ponieważ przeszedłem tą gr już 2 razy (również z dodatkami) swoja droga czekam na kolejny dodatek, Jak ktoś nie grał w ta gre to musi spróbować

03.09.2010
23:20
[6]

Filip550 [ Hunt3r ]

Killing floor

04.09.2010
16:32
[7]

exe_90 [ Legionista ]

Killing floor wydaje sie ciekawy i kosztuje zaledwie 30zł

A nie wiesz jak tam wygląda Multi ? Czy są tam ludzie, bo bez sensu kupić i trafić na puste serwery

04.09.2010
16:34
[8]

zoloman [ Legend ]

Serious Sam

04.09.2010
16:45
[9]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]


A nie wiesz jak tam wygląda Multi ? Czy są tam ludzie, bo bez sensu kupić i trafić na puste serwery

Sporo osób gra dalej :)

04.09.2010
16:58
[10]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Jak zwykle, polecam mod do Half-Life'a: SvenCoop.

04.09.2010
17:04
[11]

ppaatt1 [ Trekker ]

Battlefield z naciskiem na BF2.

04.09.2010
17:16
[12]

Filip550 [ Hunt3r ]

exe_90

Killing floor to coop na 4 osoby i musiecie sie bronic, kupowac bronie itd... wrogow jest coraz wiecej i na samym koncu przychodzi boss ktrego jest ciezko pokonac

Gra w to sporo ludzi i uwazam ze naprawde warto kupic ta gre

05.09.2010
12:27
[13]

exe_90 [ Legionista ]

Half-Life'a: SvenCoop jak dla mnie za słaba grafika, wiem ze to głupie ale nic na to nie poradze.

Battlefield mam najnowszą odsłone tej gry ale nie moge się do niej przekonać, rozgrywka w ogóle mnie nie wciąga.

Killing floor spróbuje na pewno, tym bardziej że gra jest tania jak barszcz.


A zapowiada się jakaś gierka w najbliższym czasie ?

05.09.2010
12:45
[14]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

Lost Planet 2, ale to nie FPS ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.