Łysol 88 [ Centurion ]
Palicie? jakie są wasze "ulubione"?
No właśnie, do nie dawna nie paliłem. Teraz raz na jakiś czas zapalę (1/2 papierosy dziennie?). Generalnie przyjemność sprawia mi palenie każdej "lajtówki". Po prostu nie lubię ostrego "smaku".
Aen [ Anesthetize ]
Moimi ulubionymi są Marlboro Light, ale czasem kupię też Chesterfieldy Lighty i srebrne Westy.
Ragnus [ thrash ]
Camel Classic, paczka dziennie
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Tylko marihuana :)

Jakub130994 [ Konsul ]
A ja nie palę.
Blackhawk [ Pretorianin ]
Do niedawna Marlboro, ostatnio przerzuciłem się na LMy Lighty. Tańsze i jakoś lepiej mi smakują.

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Trzeba robić zrzuty na ruskie :(
Ciekawy Fryzjer [ Generaďż˝ ]
Cygaretki, ale rzeczywistość częstuje mnie jedynie LM niebieskie albo jakieś mentolowe

binkset [ Acacia Avenue ]
a ja nie palę i nie zamierzam zabierać się za to gówno, które i tak bym kiedyś rzucił
[12] muszę cię zmartwić, pytanie brzmi: "Palicie? Jakie są wasze ulubione?" :P
flepi [ Pretorianin ]
Nie palę ; )
matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Viceroy red
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Jakie było pytanie? "Jakie są wasze ulubione papierosy?" A nie "Palisz?"
Więc co to kogo obchodzi, że nie palicie?
Skończ synu.
Jakub130994 [ Konsul ]
A kogo obchodzi twoje pytanie?

Azerko [ Alone in the wild ]
Jakie było pytanie? "Jakie są wasze ulubione papierosy?" A nie "Palisz?"
Więc co to kogo obchodzi, że nie palicie?
a kogo to obchodzi, ze ty robisz zrzute na ruskie?
pytanie bylo o ulubione fajki...
@down
to po co się napinasz o to, ze ktos napisze ze nie pali? przeszkadza Ci to tak bardzo?
"bardziej na temat" moze i jest, ale nie jest odp. na pytanie.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
a kogo to obchodzi, ze ty robisz zrzute na ruskie?
pytanie bylo o ulubione fajki...
Wiec odpowiadam, jakie palę. Na pewno jest to bardziej na temat, niż to, że ktoś nie pali. Geez.
Aen [ Anesthetize ]
Na które, mości Azerko, nie odpowiedziałeś. Więc po co przypierdalasz się do innych?
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
to po co się napinasz o to, ze ktos napisze ze nie pali? przeszkadza Ci to tak bardzo?
"bardziej na temat" moze i jest, ale nie jest odp. na pytanie.
Nie napinam się. Tylko po co piszecie, że nie palicie? Zaraz zleci się pełno userów, którzy będą pisać, że nie palą. I zrobi się wątek o 200 postach z czego 150 będzie nie na temat.
hopkins [ Zaczarowany ]
PallMalle lajty i Lucky Strike mocne.
Tomuslaw [ Superbia ]
Jak jeszcze paliłem to głównie:
Marlboro czerwone
Davidoffy czarne
Pall Malle czerwone
Na szczęście to już za mną :).
(edit) << wątek jak na zawołanie

koosa [ prawie biolog ]
Marlboro Gold
Chesterfieldy Czerwone
Mars Gold
Niebieskie Camele
Znajomy chwalił jeszcze Davidoffy, ale u mnie w małej mieścinie niestety nigdzie nie mogę ich znaleźć.

Shoggoth [ Stairway to Heaven ]
Marbolo Gold
Drixx [ Damned by God ]
Do niedawna paliłem co popadnie, RGD, RedWhite, Vicki, Caro, LM, Pall Mall'e. Teraz smakują mi tylko i wyłącznie Marlboro 100 gold.
Rhinocer [ Centurion ]
Srebrne Lucky Strike'i. Ewentualnie Chesterfieldy Lighty.
settoGOne [ settogo ]
Teraz smakują mi tylko i wyłącznie Marlboro 100 gold.
czyli poglebiles sie w nalogu, masz wiekszy glod szluga - bo trzeba miec pluca by wypalic samemu 100tke
Sizalus [ Senator ]
Chesterfield Blue - tanie i dobre.

Ogon. [ półtoraken fechten ]
Z fajek to Camele żółte, a z tytoniu to Drum żółty i Casablanca
edit: Casablanca wiśniowo-waniliowa ma to do siebie, że zawsze w pubie oblega cie tłum, zaciągających się każdym twoim wydechem, dziewczyn :D
Max_101 [ Mów mi Max ]
Tylko tytoń smakowy.
Old Devil [ Pretorianin ]
Zazwyczaj Marlbolo, oczywiście tylko i wyłącznie czerwone. Wychodzi zdrowiej i taniej.
Devilyn [ Storm Detonation ]
Owszem, najlepiej w lesie i jak jest jakieś mięsko i pićko pod ręką.
Tak bardzo lubię palić ogniska :).
Weakando [ Legend ]
Davidoff Light grube
Lucky Strike czerwone
Ewentualnie Camel mocny i nic więcej.
Też nie cierpię Marlboro Goldów, wolę już czerwone :)
k4m [ that boy needs theraphy ]
Nie rozumiem jak można lubić marlboro goldy. Bardzo cierpię bo sam teraz tylko popalam okazjonalnie, więc własnych papierosów nie kupuję, a większość znajomych pali właśnie goldy, które moim zdaniem są wstrętne. Jak jeszcze kupowałem własne to właściwie wyłącznie camele niebieskie, od biedy malboro mentholowe (ale nie frosty, których też nie znoszę). O i jeszcze davidoffy lighty setki, ale też mi przestały smakować.
Blackthorn [ Generaďż˝ ]
Route 66 100s Red :)
asdasd793 [ Konsul ]
zapale okazjonalnie, a najbardziej smakuja mi:
LM niebieskie
marlboro gold
camele
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Przez lata paliłem zwykłe Camele, a jak wyparowały z rynku to przerzuciłem się na Lucky Strike i Westy czerwone (w zależności od dostępności). Rzuciłem ponad trzy lata temu.