GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Palicie? jakie są wasze "ulubione"?

03.09.2010
22:48
[1]

Łysol 88 [ Centurion ]

Palicie? jakie są wasze "ulubione"?

No właśnie, do nie dawna nie paliłem. Teraz raz na jakiś czas zapalę (1/2 papierosy dziennie?). Generalnie przyjemność sprawia mi palenie każdej "lajtówki". Po prostu nie lubię ostrego "smaku".

03.09.2010
22:49
[2]

Aen [ Anesthetize ]

Moimi ulubionymi są Marlboro Light, ale czasem kupię też Chesterfieldy Lighty i srebrne Westy.

03.09.2010
22:53
[3]

Ragnus [ thrash ]

Camel Classic, paczka dziennie

03.09.2010
22:53
[4]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Tylko marihuana :)

03.09.2010
22:54
smile
[5]

Jakub130994 [ Konsul ]

A ja nie palę.

03.09.2010
22:56
[6]

Blackhawk [ Pretorianin ]

Do niedawna Marlboro, ostatnio przerzuciłem się na LMy Lighty. Tańsze i jakoś lepiej mi smakują.

03.09.2010
22:56
smile
[7]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Trzeba robić zrzuty na ruskie :(

03.09.2010
23:00
[8]

Ciekawy Fryzjer [ Generaďż˝ ]

Cygaretki, ale rzeczywistość częstuje mnie jedynie LM niebieskie albo jakieś mentolowe

03.09.2010
23:03
smile
[9]

binkset [ Acacia Avenue ]

a ja nie palę i nie zamierzam zabierać się za to gówno, które i tak bym kiedyś rzucił

[12] muszę cię zmartwić, pytanie brzmi: "Palicie? Jakie są wasze ulubione?" :P

03.09.2010
23:04
[10]

flepi [ Pretorianin ]

Nie palę ; )

03.09.2010
23:06
[11]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Viceroy red

03.09.2010
23:08
[12]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Jakie było pytanie? "Jakie są wasze ulubione papierosy?" A nie "Palisz?"

Więc co to kogo obchodzi, że nie palicie?

Skończ synu.

03.09.2010
23:10
[13]

Jakub130994 [ Konsul ]

A kogo obchodzi twoje pytanie?

03.09.2010
23:11
smile
[14]

Azerko [ Alone in the wild ]

Jakie było pytanie? "Jakie są wasze ulubione papierosy?" A nie "Palisz?"

Więc co to kogo obchodzi, że nie palicie?


a kogo to obchodzi, ze ty robisz zrzute na ruskie?
pytanie bylo o ulubione fajki...

@down
to po co się napinasz o to, ze ktos napisze ze nie pali? przeszkadza Ci to tak bardzo?
"bardziej na temat" moze i jest, ale nie jest odp. na pytanie.

03.09.2010
23:12
[15]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]


a kogo to obchodzi, ze ty robisz zrzute na ruskie?
pytanie bylo o ulubione fajki...



Wiec odpowiadam, jakie palę. Na pewno jest to bardziej na temat, niż to, że ktoś nie pali. Geez.

03.09.2010
23:14
[16]

Aen [ Anesthetize ]

Na które, mości Azerko, nie odpowiedziałeś. Więc po co przypierdalasz się do innych?

03.09.2010
23:19
[17]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

to po co się napinasz o to, ze ktos napisze ze nie pali? przeszkadza Ci to tak bardzo?
"bardziej na temat" moze i jest, ale nie jest odp. na pytanie.


Nie napinam się. Tylko po co piszecie, że nie palicie? Zaraz zleci się pełno userów, którzy będą pisać, że nie palą. I zrobi się wątek o 200 postach z czego 150 będzie nie na temat.

03.09.2010
23:24
[18]

hopkins [ Zaczarowany ]

PallMalle lajty i Lucky Strike mocne.

03.09.2010
23:30
[19]

Tomuslaw [ Superbia ]

Jak jeszcze paliłem to głównie:

Marlboro czerwone
Davidoffy czarne
Pall Malle czerwone

Na szczęście to już za mną :).

(edit) << wątek jak na zawołanie

03.09.2010
23:35
smile
[20]

koosa [ prawie biolog ]

Marlboro Gold
Chesterfieldy Czerwone
Mars Gold
Niebieskie Camele

Znajomy chwalił jeszcze Davidoffy, ale u mnie w małej mieścinie niestety nigdzie nie mogę ich znaleźć.

03.09.2010
23:37
smile
[21]

Shoggoth [ Stairway to Heaven ]

Marbolo Gold

03.09.2010
23:38
[22]

Drixx [ Damned by God ]

Do niedawna paliłem co popadnie, RGD, RedWhite, Vicki, Caro, LM, Pall Mall'e. Teraz smakują mi tylko i wyłącznie Marlboro 100 gold.

03.09.2010
23:49
[23]

Rhinocer [ Centurion ]

Srebrne Lucky Strike'i. Ewentualnie Chesterfieldy Lighty.

04.09.2010
00:02
[24]

settoGOne [ settogo ]

Teraz smakują mi tylko i wyłącznie Marlboro 100 gold.
czyli poglebiles sie w nalogu, masz wiekszy glod szluga - bo trzeba miec pluca by wypalic samemu 100tke

04.09.2010
00:04
[25]

Sizalus [ Senator ]

Chesterfield Blue - tanie i dobre.

04.09.2010
00:09
smile
[26]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

Z fajek to Camele żółte, a z tytoniu to Drum żółty i Casablanca

edit: Casablanca wiśniowo-waniliowa ma to do siebie, że zawsze w pubie oblega cie tłum, zaciągających się każdym twoim wydechem, dziewczyn :D

04.09.2010
00:09
[27]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Tylko tytoń smakowy.

04.09.2010
00:59
[28]

Old Devil [ Pretorianin ]

Zazwyczaj Marlbolo, oczywiście tylko i wyłącznie czerwone. Wychodzi zdrowiej i taniej.

04.09.2010
01:06
[29]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Owszem, najlepiej w lesie i jak jest jakieś mięsko i pićko pod ręką.

Tak bardzo lubię palić ogniska :).

04.09.2010
01:10
[30]

Weakando [ Legend ]

Davidoff Light grube
Lucky Strike czerwone
Ewentualnie Camel mocny i nic więcej.

Też nie cierpię Marlboro Goldów, wolę już czerwone :)

04.09.2010
01:21
[31]

k4m [ that boy needs theraphy ]

Nie rozumiem jak można lubić marlboro goldy. Bardzo cierpię bo sam teraz tylko popalam okazjonalnie, więc własnych papierosów nie kupuję, a większość znajomych pali właśnie goldy, które moim zdaniem są wstrętne. Jak jeszcze kupowałem własne to właściwie wyłącznie camele niebieskie, od biedy malboro mentholowe (ale nie frosty, których też nie znoszę). O i jeszcze davidoffy lighty setki, ale też mi przestały smakować.

04.09.2010
01:25
[32]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Route 66 100s Red :)

04.09.2010
07:01
[33]

asdasd793 [ Konsul ]

zapale okazjonalnie, a najbardziej smakuja mi:
LM niebieskie
marlboro gold
camele

04.09.2010
07:14
[34]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Przez lata paliłem zwykłe Camele, a jak wyparowały z rynku to przerzuciłem się na Lucky Strike i Westy czerwone (w zależności od dostępności). Rzuciłem ponad trzy lata temu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.