GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kupuję X'klocka i..

03.09.2010
21:51
[1]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Kupuję X'klocka i..

co polecicie kupić z gier?

Na liście mam :
RDR, to jest bank ^^

Alan Wake , warto ?

Fight Night 4 , da sie przezyc?

A także Fable II ...

Co do tytółu nr 1 jestem pewny a co z resztą?
Dzięki :)

03.09.2010
21:51
[2]

SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]

Nba 2k11, Dirt 2/3

03.09.2010
21:53
[3]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Batman AA

03.09.2010
22:01
[4]

_MaZZeo [ Legend ]

Gearsy 1 i 2 koniecznie. Fight Night 4 jest bardzo dobry. Alan Wake też.

03.09.2010
22:05
[5]

Likfidator [ Generaďż˝ ]

Najlepiej oceniane tytuły na X360:


Poza tym jaki jest sens decydować się na zakup konsoli nie wiedząc jakie ma tytuły? Nie zastanawiałeś się może nad PS3, albo PC?

Wszystko sprowadza się do kwestii gustu, ale ja osobiście wolałbym chyba PS3, gdyż posiada bardziej spektakularne tytuły, a w gry z X360 to sobie mogę w większości na PC pograć.

03.09.2010
22:05
[6]

diman00 [ not yet rated ]

Zdecydowanie alan wake. Ma bardzo wciągającą fabułę

03.09.2010
22:07
[7]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Jak Ci starczy, to słownik weź.

03.09.2010
22:26
[8]

kordi pl [ Pretorianin ]

[5] - co napisał autor ? X360,więc nie pisz o ps3

FNR4 - mam i bardzo fajne

Fable II - może być

Alan Wake - Nie grałem

RDR - miażdży

03.09.2010
22:28
smile
[9]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Kup Wwe Smackdown Vs. Raw 2010 albo poczekaj na 2011 (już w październiku) najlepsza gra na X-Box 360. Ale i tak PS3 lepsze.

03.09.2010
23:05
[10]

Scortch [ Light ]

Girsy obowiązkowo, a także Ace Combat 6 Fires of Liberation jak choć troszkę lubisz klimaty lotnicze. Gwarantuję genialną zabawę, przede wszystkim cholernie emocjonującą (lata świetlne przed marnym HAWX, również graficznie).

Nie bierz Fable II - casualowe RPG, które przejdziesz mashując jeden przycisk. No chyba, że lubisz "kupować domki i wyprowadzać na spacer zwierzęta".

RDR jak najbardziej ofkorz :]

FNR4 jak lubisz boks, choć ja tam bym bardziej celował w UFC, a już w ogóle to w tekkena... chociaż nie, na Xboxowym krzyżaku niestety tekken jest niegrywalny. a, i tylko nie wrestling.

Alana Wake'a oczywiście jak najbardziej. Dość solidny kawał gry, może nie doskonały, ale i tak najmocniejsza pozycja na Xboxa w tym roku.

Ewentualnie jeszcze SC: Conviction jak nie grałeś. Naprawdę może się podobać. Nawet jesli grałeś w poprzednie części i związałeś się z mechaniką "czajenia po cieniach".

03.09.2010
23:08
[11]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Dzięki za odpowiedzi :)
A Convictiona przeszedlem na pc Scortch :)

04.09.2010
00:50
[12]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Polecam Fable 2 i nie sluchaj ludzi, ktorzy w ta gre nie grali(zauwazysz po kiepskich argumentach, dlaczego ta gra jest beznadziejna). Po za tym, gra jest dosc tania i przedewszystkim wciagajaca. Ale nie powiem, gra ma sporo bledow. A jesli ci nie zalezy na zdaniu gry na 100%(lacznie z dodatkami i wyzwaniami) oraz na ilosci blizn to gra bedzie dla ciebie latwa. Po za tym, gra ma mozliwosc grania w co-opie na wspolnym ekranie.

W Alana nie gralem(ale planuje kiedys sobie pograc) i opinie ludzi sa podzielone. Jedni uwazaja za jedna z najlepszych gier tego roku, a drudzy jako sredniak lub rozczarowanie roku.

Moze zobacz sobie Crackdowna? Gra podobna do gta z roznica, ze podczas gry zwiekszasz swoje umiejetnosci agenta(zwinnosc, szybkosc, celnosc i jazda samochodem). Po za tym, gre mozna bardzo tanio dostac na allegro.

Polecam jeszcze Bad Company, ze wzgledu na humor :)

A jesli nie miales przyjemnosci pograc w GTA 4 to tez warto sie zastanowic nad zakupem tej gry. No i jeszcze mozesz sie zastanowic nad Darksiders, Dante's Inferno i Halo :)

04.09.2010
00:55
smile
[13]

peterkarel [ DX ARMY ]

tytółu

04.09.2010
01:07
[14]

fredzio92 [ Treasure Hunter ]

Alan Wake , warto ?

Osobiście nie polecam. Zawiodłem się strasznie.

04.09.2010
11:29
[15]

prekor [ Pretorianin ]

Do tej listy możeż śmiało dodać Halo 3 i MAss Effect 2.Te dwie grry wystarczą Ci na bardzo długo..No idołączam się do głośów propunujących Ci Fable 2.Ta gra świetnie nadaje aby dobrze opanować pad.

edit:nie zauważyłem,że któś już właśnie polecił Halo.W takim razie możeż dadać do listy gier Ninja Gaiden 2 jeśli lubisz trudne gry.

04.09.2010
11:32
smile
[16]

ProTyp [ For the Horde! ]

[14]
A ja wręcz przeciwnie. Polecam! ;)

04.09.2010
13:48
[17]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

halo reach ktore wychodzi na dniach !!!!:D

04.09.2010
13:54
[18]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Forza Racing 3 :D

04.09.2010
14:09
[19]

iLLusionist [ FataL ]

Forza 3 + poczekaj na Halo Reach lub Black Opsa i wtedy którąś sobie wybierz, bo obie będą zapewne genialne w MP :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.