**KnOpErS** [ Pretorianin ]
Pytanko
Proste pytanie. Nie mam na ten temat zbyt wiele wiedzy. Ale czy dziewczyna może sie zakochac w chłopaku z trądzikiem ?
MacGawron [ OPC ]
Facet nigdy nie zrozumie jak, ale dziewczyna zakochuje się w facecie za to jaki jest.
SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]
A czemu niby nie?
Valter [ El Romantico ]
Proste pytanie, prosta odpowiedź :) TAK

Azerko [ Alone in the wild ]
niestety, nie może
przykro mi :(
Tomuslaw [ Superbia ]
Z trądzikiem - TAK
Z trądzikiem i mającym kompleksy na tym punkcie - NIE

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Jest możliwe, tylko trzeba dużo nadrabiać charakterem. Poza tym, każda dziewczyna jest inna, i dla jednej będzie ważniejszy wygląd zewnętrzny- i wtedy nie masz szans. A dla drugiej, będzie ważniejszy wygląd wewnętrzny- i wtedy jesteś na wygranej pozycji;)
BmrQ3 [ Konsul ]
Jeśli ten chłopak nie da się przytłamsić swoim ewentualnym kompleksom wynikłym z powodu niedoskonałości swojego wyglądu, będzie swobodny i oczywiście zrobi wszystko co powinien zrobić facet żeby rozkochać w sobie kobietę to zakładam, że tak :)
Mi tam osobiście trądzik u fajnych dziewczyn nigdy nie przeszkadzał, gorzej jak by miała jakąś chorobę sekretną albo tipsy ale to to nic strasznego...
**KnOpErS** [ Pretorianin ]
Czyli podobnie będzie z tym pytaniem ?. No np. dziewczyna jest bogata tam wakacje ciagle za granica jakies drogie ciuchy itp. no a chłopak sobie skromnie mieszka( nie ze bieda bez przesadyzmu ) bo mi by chyba było troche glupio tak zaprosic ją do domu skoro ona ma taki luksus
Wielka_Wieśniara [ Konsul ]
Jeśli kasa jest dla niej na pierwszym miejscu to olać taka. Nie można sie wstydzić tego jak się mieszka. Różnie bywa. Przede wszystkim PORZĄDEK, a to czy ma się złote klamki i perskie dywany czy nie to i tak ulotne. Do grobu nie zabierzesz...
flepi [ Pretorianin ]
Nie może.

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]
A czemu nie? Trochę dziwne pytanie.
zoloman [ Legend ]
a ty byś się zakochał w dziewczynie z trądzikiem?
Kowal172 [ Music Producer ]
a ty byś się zakochał w dziewczynie z trądzikiem?
no baa, jeśli ma wszystko to co trzeba:) to czemu nie?
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
ideały to tylko są w gazetkach czy reklamach
photoshop

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
[15]
Pyepshysh
Widzę codziennie takie ideały( w mojej ocenie), ale jakoś nie mam flow żeby zagadać:F
**KnOpErS** [ Pretorianin ]
Własnie Majkel to jest ten głowny problem ;) nie tylko ty tak masz

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
Bóg jej na to nie pozwoli...
Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
Nie zakocha się, bo wstyd z takim foteczki na nk wrzucać.
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
Może, nie rozumiem nawet czemu pytasz
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
[17]
Tylko że ja nie mam trądziku. W gimnazjum miałem, nie ukrywam i to taka wersja Hard. Przeszło, wyrosłem, przywilej wieku- w każdym razie, już go nie mam.
I teraz hint, bo w gimnazjum akurat miałem dziewczynę. Głupia, to swoją drogą, ale była ładna. W moich wymaganiach- idealna i jakoś jej nie przeszkadzało, że miałem trądzik na fejsie.
Utworzyłeś pewnie ten wątek, bo masz taki problem. Od razu mówię, musisz przyciągnąć charakterem. Potem już jest z górki. Ja nie miałem takiego problemu, bo gadane mam, charakter też nie jest odpychający, a jeśli jeszcze trafi się dziewczyna z podobnymi zainteresowaniami, to potrafi się skończyć na namiarach po pierwszych minutach rozmowy;)
Widzę codziennie takie ideały( w mojej ocenie), ale jakoś nie mam flow żeby zagadać:F
Od razu spro100wanie. Nie myślcie, że mam trądzik. Nie flirtuję z nimi bo są starsze, i pewnie pozajmowane. Jestem w 1 klasie Liceum, więc mam małe szanse na wyrwanie Maturzystki;D Poza tym, jakoś mnie tak nie pili do dziewczyn. Mam przerwę, za fajne ziąki w klasie ;D
GL.