GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanko

03.09.2010
21:16
[1]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

Pytanko

Proste pytanie. Nie mam na ten temat zbyt wiele wiedzy. Ale czy dziewczyna może sie zakochac w chłopaku z trądzikiem ?

03.09.2010
21:17
[2]

MacGawron [ OPC ]

Facet nigdy nie zrozumie jak, ale dziewczyna zakochuje się w facecie za to jaki jest.

03.09.2010
21:24
[3]

SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]

A czemu niby nie?

03.09.2010
21:33
[4]

Valter [ El Romantico ]

Proste pytanie, prosta odpowiedź :) TAK

03.09.2010
21:38
smile
[5]

Azerko [ Alone in the wild ]

niestety, nie może
przykro mi :(

03.09.2010
21:38
[6]

Tomuslaw [ Superbia ]

Z trądzikiem - TAK
Z trądzikiem i mającym kompleksy na tym punkcie - NIE

03.09.2010
21:44
smile
[7]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Jest możliwe, tylko trzeba dużo nadrabiać charakterem. Poza tym, każda dziewczyna jest inna, i dla jednej będzie ważniejszy wygląd zewnętrzny- i wtedy nie masz szans. A dla drugiej, będzie ważniejszy wygląd wewnętrzny- i wtedy jesteś na wygranej pozycji;)

03.09.2010
21:52
[8]

BmrQ3 [ Konsul ]

Jeśli ten chłopak nie da się przytłamsić swoim ewentualnym kompleksom wynikłym z powodu niedoskonałości swojego wyglądu, będzie swobodny i oczywiście zrobi wszystko co powinien zrobić facet żeby rozkochać w sobie kobietę to zakładam, że tak :)

Mi tam osobiście trądzik u fajnych dziewczyn nigdy nie przeszkadzał, gorzej jak by miała jakąś chorobę sekretną albo tipsy ale to to nic strasznego...

03.09.2010
22:28
[9]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

Czyli podobnie będzie z tym pytaniem ?. No np. dziewczyna jest bogata tam wakacje ciagle za granica jakies drogie ciuchy itp. no a chłopak sobie skromnie mieszka( nie ze bieda bez przesadyzmu ) bo mi by chyba było troche glupio tak zaprosic ją do domu skoro ona ma taki luksus

03.09.2010
22:47
[10]

Wielka_Wieśniara [ Konsul ]

Jeśli kasa jest dla niej na pierwszym miejscu to olać taka. Nie można sie wstydzić tego jak się mieszka. Różnie bywa. Przede wszystkim PORZĄDEK, a to czy ma się złote klamki i perskie dywany czy nie to i tak ulotne. Do grobu nie zabierzesz...

03.09.2010
23:05
[11]

flepi [ Pretorianin ]

Nie może.

04.09.2010
23:38
smile
[12]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

A czemu nie? Trochę dziwne pytanie.

04.09.2010
23:39
[13]

zoloman [ Legend ]

a ty byś się zakochał w dziewczynie z trądzikiem?

04.09.2010
23:42
[14]

Kowal172 [ Music Producer ]

a ty byś się zakochał w dziewczynie z trądzikiem?

no baa, jeśli ma wszystko to co trzeba:) to czemu nie?

04.09.2010
23:44
[15]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

ideały to tylko są w gazetkach czy reklamach

photoshop

05.09.2010
17:35
smile
[16]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

[15]

Pyepshysh
Widzę codziennie takie ideały( w mojej ocenie), ale jakoś nie mam flow żeby zagadać:F

05.09.2010
18:58
[17]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

Własnie Majkel to jest ten głowny problem ;) nie tylko ty tak masz

05.09.2010
19:10
smile
[18]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Bóg jej na to nie pozwoli...

05.09.2010
19:13
[19]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Nie zakocha się, bo wstyd z takim foteczki na nk wrzucać.

05.09.2010
19:29
[20]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

Może, nie rozumiem nawet czemu pytasz

05.09.2010
19:31
[21]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

[17]

Tylko że ja nie mam trądziku. W gimnazjum miałem, nie ukrywam i to taka wersja Hard. Przeszło, wyrosłem, przywilej wieku- w każdym razie, już go nie mam.

I teraz hint, bo w gimnazjum akurat miałem dziewczynę. Głupia, to swoją drogą, ale była ładna. W moich wymaganiach- idealna i jakoś jej nie przeszkadzało, że miałem trądzik na fejsie.

Utworzyłeś pewnie ten wątek, bo masz taki problem. Od razu mówię, musisz przyciągnąć charakterem. Potem już jest z górki. Ja nie miałem takiego problemu, bo gadane mam, charakter też nie jest odpychający, a jeśli jeszcze trafi się dziewczyna z podobnymi zainteresowaniami, to potrafi się skończyć na namiarach po pierwszych minutach rozmowy;)

Widzę codziennie takie ideały( w mojej ocenie), ale jakoś nie mam flow żeby zagadać:F

Od razu spro100wanie. Nie myślcie, że mam trądzik. Nie flirtuję z nimi bo są starsze, i pewnie pozajmowane. Jestem w 1 klasie Liceum, więc mam małe szanse na wyrwanie Maturzystki;D Poza tym, jakoś mnie tak nie pili do dziewczyn. Mam przerwę, za fajne ziąki w klasie ;D

GL.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.