GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do

03.09.2010
21:11
[1]

om1023 [ Legionista ]

Pytanie do

Tych co mają internet w Inei.Jak wygląda rejestracji konsoli?Gdy zadzwoniłem to powiedziano mi żebym podał klucz na 12 cyfr.Chodzi o ten co jest z tyłu konsoli?

04.09.2010
08:45
[2]

gruby300 [ Konsul ]

Moze powiesz jaka to konsola? X360? PS3? PS2?

04.09.2010
09:24
[3]

Artilio [ Black Templar ]

Jak masz Xboxa to musisz podać adres MAC

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.