om1023 [ Legionista ]
Pytanie do
Tych co mają internet w Inei.Jak wygląda rejestracji konsoli?Gdy zadzwoniłem to powiedziano mi żebym podał klucz na 12 cyfr.Chodzi o ten co jest z tyłu konsoli?
gruby300 [ Konsul ]
Moze powiesz jaka to konsola? X360? PS3? PS2?
Artilio [ Black Templar ]
Jak masz Xboxa to musisz podać adres MAC