marszym [ Senator ]
Czy ten laptop to dobry wybór ? Doradźcie :)
Mam na oku taką ofertę. Co o tym sądzicie ? Czy to dobry laptop z tego segemntu cenowego ? (do 3 tys.)

CodeM [ Pretorianin ]
Samsung?

j.a.c.k [ tdcc ]
CodeM?
Opinie o tym laptopie można znaleźć tutaj:

ramacry07 [ Centurion ]
Ja bym zainwestował w 17 calowego R780 w najmocniejszym konfigu (i5 obojętnie jaki, GeForce 330m). Dołożysz 300 zł a komfort używania większy. Sam go kupuje za jakieś 2 tygodnie jak dozbieram jeszcze trochę kasy (mam urodziny niedługo :D).
P.S. Poza tym wybór świetny.

RazKozieSmierc [ Konsul ]
Ja mam tego R780 i jestem zadowolony a 590 to, to samo tyle ze niebieskie i mniejsze moim zdaniem dobry wybor
Azerko [ Alone in the wild ]
[2] co z tego, ze samsung? To dobra firma, nawet jeśli chodzi o laptopy.
Jeżeli chodzi o specyfikacje to wybór dobry, a 17" nie polecałbym bo są to po prostu nie praktyczne krowy, chyba, że masz zamiar używać laptopa jako stacjonarnego.
diman00 [ not yet rated ]
Ja mam Toshibe satellite 650-11f - lepsza od tego laptopa co podałeś - radeon hd 5650 1 GB. Wszystkie gry chodzą na maksymalnych detalach
marszym [ Senator ]
diman - Z tego co widzę - samsung ma lepszego proca. do tego jeden port usb więcej i bluetooth :P
A czy między tymi grafikami jest aż taka różnica ? Wiem, że geforce nie ma dx 11 a 10.1, ale to tragedia dla mnie nie jest. Może jest trochę gorszy, ale czy różnica w wydajności naprawdę taka duża ?
diman00 [ not yet rated ]
Ten procesor minimalnie się różni od tego co podałeś. Może tak jedna, dwie klatki więcej. Bluetooth'a toshiba również posiada, a dx 11 to w sumie przyszłość, jak na razie nie jest wiele gier, które obsługują dx 11 w pełni, ale oprócz tego same parametry ma lepsze. Przy kupnie laptopa ostro trzymałem by kupić tą kartę, gdyż widziałem np. zestawy z i7 i 330M także. Podsumowując jeżeli laptopa zaopatrzysz w Windows 7 to koniecznie zaopatrz się w kartę radeona. Ostawiam tak za pół roku może rok gry będą w pełni wykorzystywały możliwość dx 11 i różnica pomiędzy dziesiątką a jedenastką będzie taka jak w tej chwili pomiędzy 9 a 10 - duuuża.

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Ja mam Samsung'a R580 i nie narzekam. Jak widać ma szybszego procka a reszta niczym się nie różni. Samsung'i to nie jest zły wybór. Na prawdę polecam szczególnie tego R580 :) Dla niektórych 17 cali na lapku to za dużo(dla mnie), dlatego mam 15,6.
Edit: W tej chwili nie ma gry, która by na niego nie weszła(Mafia wysokie).
Lukis' [ POZnanska Pyra ]
Ja mam Samsunga R530, kumpela kupiła R580 i jesteśmy oboje mega zadowoleni :) Na moim poszedł spokojnie Mass Effect 2 ;]
diman00 [ not yet rated ]
Na tej toshibie demo Mafii 2 chodzi na maksymalnych detalach z włączoną fizyką. Ale ten model toshiby jest eksluzywny dla komputronika więc w innych sklepach go raczej nie znajdziesz. 2999 zł
zoloman [ Legend ]
Różnica między radeonem 5650 a gf 330 jest bardzo mała, a do tego gf mniej się grzeje.
Warto zwrócić uwagę, że R590 w przeciwieństwie do R580 ma matową matrycę, więc różnią się nie tylko kolorem.
Co do marki, to Samsung ma w tej chwili bardzo dobrą opinię. Raz, że ich laptopy mają obok Acera najlepszy stosunek ceny do jakości, a dwa charakteryzują się świetnym wykonaniem i wysoką kulturą pracy.