
Arentis [ Legionista ]
SW: KotOR - Błędy graficzne
Już wcześniej podczas gry spotkałem się z jakimiś problemami graficznymi
ale jeszcze nie na TAKĄ SKALĘ, gra w tym momencie zaczyna się zacinać
do tego stopnia że całkowicie uniemożliwia sterowanie postacią w jakimkolwiek
kierunku. Tak duży problem pojawił się dopiero na planecie Dantooine.
Co z tym zrobić? To całkowicie uniemożliwia jakąkolwiek dalszą grę.
Na XP nie miałem tego problemu, istnieje możliwość że to przez Viste?
Proszę o rady...
CroopMan [ Vito Scaletta ]
Mi to wygląda na przegrzaną kartę .. sprawdź Temperatury w spoczynku i stresie i je podaj :) Wina Visty ? Możliwa ale nie przypuszczał bym nawet.
Selman [ Legend ]
Hmm grałem na różnych kartach, systemach w tę grę i nie miałem żadnych takich problemów
jeśli oryginał to zainstaluj patcha 1.03 lub właśnie sprawdź czy nic się nie przegrzało...
Arentis [ Legionista ]
Patcha 1.03 mam od razu w standardzie. Wcześniej miałem złom stacjonarnego kompa z kartą 32,
teraz mam laptopa z 256. Poza tym z innymi grami o wyższych wymogach sprzętowych typu
S.T.A.L.K.E.R nie mam absolutnie żadnych problemów a stary KotOR sprawia mi tyle problemów.
Jak sprawdzić temperaturę karty?
CroopMan [ Vito Scaletta ]
SpeedFan . Ale bardziej szczegółowa i lepsza jest w Everest Ultimate Editon :)
redan [ Wiking ]
a próbowałeś odpalić grę w trybie zgodności? ja grałem na w7 i nie miałem żadnych problemów, zarówno z 1 jak i 2, ani z odpaleniem gier, ani z błędami w grafice. jedynym mankamentem były wysypki gry do pulpitu, ale z tego co wyczytałem w necie, to już wina samej gry, obojętnie w jakiej wersji i jaki system.
Arentis [ Legionista ]
Tak, od początku gram w trybie zgodności, nie mam pojęcia co z tym zrobić, to całkowicie uniemożliwia dalszą grę ;/
Zax1982 [ Chor��y ]
Spróbuj edytować plik swkotor.ini, znajdź grupę [Graphics Options] i dodaj do niej linie:
Disable Vertex Buffer Objects=1
Jakub130994 [ Konsul ]
Też tak miałem w 2003 roku jak miałem za słabą kartę graficzną, po zmianie komputera (i karty graficznej na nową) wszystko już było dobrze.

Arentis [ Legionista ]
Tak dopisałem Disable Vertex Buffer Objects=1, nic to nie dało :(

Arentis [ Legionista ]
Czy jest coś co można z tym zrobić?