GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SW: KotOR - Błędy graficzne

03.09.2010
18:50
smile
[1]

Arentis [ Legionista ]

SW: KotOR - Błędy graficzne

Już wcześniej podczas gry spotkałem się z jakimiś problemami graficznymi
ale jeszcze nie na TAKĄ SKALĘ, gra w tym momencie zaczyna się zacinać
do tego stopnia że całkowicie uniemożliwia sterowanie postacią w jakimkolwiek
kierunku. Tak duży problem pojawił się dopiero na planecie Dantooine.




Co z tym zrobić? To całkowicie uniemożliwia jakąkolwiek dalszą grę.
Na XP nie miałem tego problemu, istnieje możliwość że to przez Viste?
Proszę o rady...

03.09.2010
18:52
[2]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Mi to wygląda na przegrzaną kartę .. sprawdź Temperatury w spoczynku i stresie i je podaj :) Wina Visty ? Możliwa ale nie przypuszczał bym nawet.

03.09.2010
18:54
[3]

Selman [ Legend ]

Hmm grałem na różnych kartach, systemach w tę grę i nie miałem żadnych takich problemów
jeśli oryginał to zainstaluj patcha 1.03 lub właśnie sprawdź czy nic się nie przegrzało...

03.09.2010
19:01
[4]

Arentis [ Legionista ]

Patcha 1.03 mam od razu w standardzie. Wcześniej miałem złom stacjonarnego kompa z kartą 32,
teraz mam laptopa z 256. Poza tym z innymi grami o wyższych wymogach sprzętowych typu
S.T.A.L.K.E.R nie mam absolutnie żadnych problemów a stary KotOR sprawia mi tyle problemów.
Jak sprawdzić temperaturę karty?

03.09.2010
20:57
[5]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

SpeedFan . Ale bardziej szczegółowa i lepsza jest w Everest Ultimate Editon :)

03.09.2010
21:28
[6]

redan [ Wiking ]

a próbowałeś odpalić grę w trybie zgodności? ja grałem na w7 i nie miałem żadnych problemów, zarówno z 1 jak i 2, ani z odpaleniem gier, ani z błędami w grafice. jedynym mankamentem były wysypki gry do pulpitu, ale z tego co wyczytałem w necie, to już wina samej gry, obojętnie w jakiej wersji i jaki system.

04.09.2010
08:54
[7]

Arentis [ Legionista ]

Tak, od początku gram w trybie zgodności, nie mam pojęcia co z tym zrobić, to całkowicie uniemożliwia dalszą grę ;/

04.09.2010
11:38
[8]

Zax1982 [ Chor��y ]

Spróbuj edytować plik swkotor.ini, znajdź grupę [Graphics Options] i dodaj do niej linie:

Disable Vertex Buffer Objects=1

04.09.2010
11:43
[9]

Jakub130994 [ Konsul ]

Też tak miałem w 2003 roku jak miałem za słabą kartę graficzną, po zmianie komputera (i karty graficznej na nową) wszystko już było dobrze.

04.09.2010
12:53
smile
[10]

Arentis [ Legionista ]

Tak dopisałem Disable Vertex Buffer Objects=1, nic to nie dało :(

06.09.2010
08:18
smile
[11]

Arentis [ Legionista ]

Czy jest coś co można z tym zrobić?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.