pepe ziom [ Centurion ]
gothic 2 nk mod jaktyl
Mam problem bo jak weznę nowa gra to pojawia się czarny obraz na którym jest tylko bezimienny co mam robić próbowałem przeinstalować i to samo proszę o szybką odpowiedż .