GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co za szkodnik? :(

03.09.2010
17:58
[1]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

Co za szkodnik? :(

Jak usunąć wirusa z pendrive'a zagnieżdżonego w autorun.inf? Avast mi go wykrywa a format nie pomaga...

03.09.2010
18:00
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Jeżeli format nie pomaga to odpowiedź jest jedna. Masz zainfekowanego też kompa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.