GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 3 - problem

03.09.2010
17:36
[1]

Makar13 [ Pretorianin ]

Gothic 3 - problem

Witam, wczoraj zainstalowałem sobie Gothic 3, oczywiście oryginał ;). Po jednym dniu rozgrywki, przy włączaniu gry wystąpił taki błąd : " Program gaming system przestał działać ". I gra się dalej nie włącza. Próbowałem instalować parę razy wersję z Playa i Platynowej kolekcji i dalej nic. Ktoś wie jak to naprawić ???? Mam Windowsa . Proszę o pomoc i pozdrawiam ;)

03.09.2010
17:58
[2]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Windowsa jakiego? Najnowsze stery zainstaluj, wyczyść kompa CCleanerem, zeskanuj antywirusem dysk, zdefragmentuj dysk itp..

03.09.2010
17:59
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

03.09.2010
18:00
[4]

Makar13 [ Pretorianin ]

Mam Win 7, dzięki za odpowiedzi ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.