Makar13 [ Pretorianin ]
Gothic 3 - problem
Witam, wczoraj zainstalowałem sobie Gothic 3, oczywiście oryginał ;). Po jednym dniu rozgrywki, przy włączaniu gry wystąpił taki błąd : " Program gaming system przestał działać ". I gra się dalej nie włącza. Próbowałem instalować parę razy wersję z Playa i Platynowej kolekcji i dalej nic. Ktoś wie jak to naprawić ???? Mam Windowsa . Proszę o pomoc i pozdrawiam ;)
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Windowsa jakiego? Najnowsze stery zainstaluj, wyczyść kompa CCleanerem, zeskanuj antywirusem dysk, zdefragmentuj dysk itp..
mirencjum [ operator kursora ]
Makar13 [ Pretorianin ]
Mam Win 7, dzięki za odpowiedzi ;)