
rane33 [ ginekolog_amator ]
Word i zdjecie
Witam
W sumie spawa banalna, ale jakoś nie mogę sobie poradzić...
Piszę CV i kiedy wklejam zdjęcie w Wordzie 2007 poprzez Wstaw-->>Obraz to zdjęcie się pojawia, tyle, że tekst obok niego przesuwa się pod zdjęcie, a chciałbym mieć zdjecie po prawej i tekst po lewej na tej samej wysokości. Napewno da się coś z tym zrobić, tylko nie bardzo wiem jak. Pomożecie?

AdrianJ [ Tu gina ludzie ]
Prawy przycisk myszy na zdjecie -> Zawijanie tekstu -> Przyległy
rane33 [ ginekolog_amator ]
Ok, dzięki! Najprostsze rozwiązania wydają są zawsze najtrudniejsze do znalezienia.