GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry wedkarskie

03.09.2010
16:48
[1]

ch00dy [ Konsul ]

Gry wedkarskie

Witam.
Jako ze pogoda robi sie coraz goresza, i coraz rzadziej bedzie mozna wyskoczyc na rybki, chcialbym sobie polowic w domu :)
I tu sie nasuwa pytanie, jaka gre polecacie o tematyce wedkarstwa?
Jakas z najnowszych, z najlepszymi grafikami :)
I jej ewentualna dostepnosc w sieciach typu empik?

Pozdrawiam ch00dy

03.09.2010
17:20
[2]

hctkko [ Key of Awesome ]

a są takie? :) jedyna dobra gra którą kojarzę to fishing simulator 2, ale ma już swoje lata.

04.09.2010
00:00
[3]

ch00dy [ Konsul ]

ktokolwiek moze cos wiecej powiedziec na ten temat?:D

04.09.2010
01:26
[4]

peterkarel [ DX ARMY ]

fishing simulator 2 :) w sieci do tej gry jest do ściągnięcia masa addonów typu łowiska wędki przynęty zanęty itp itd.
mój ojciec gra jeszcze w trophy bass 2007 i in fisherman freshwater trophies.

Co do grafiki to nie spodziewaj się cudów.
Gier wędkarskich jest co niemiara, co prawda nie ma wśród nich żadnych nowości ale stare tytuły też są godne polecenia .

Championship Bass no i może jeszcze Mat Hayes Fishing no i stare Trophy Bass też są godne uwagi
można wymieniać i wymieniać :P nie wspomnę już o wędkarstwie morskim. też jest pare gier :)

A co do pogody to jesienią najlepiej bierze ryba XD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.