maciejkami [ Pretorianin ]
xsim
witam ostatnio kupilem sobie karte xsim. wycialem sobie otworek w simce wlozylem karty do mojego se p1i i caly czas pisze ze zla karta. mozecie jakos pomoc? z gory dzieki za pomoc
BlackBolt [ Senator ]
Może uszkodziłeś sobie kartę takim wycinaniem? To bardzo łatwo zrobić.
Ewentualnie adapter nie pasuje (nie każdy nadaje się do każdego telefonu)
maciejkami [ Pretorianin ]
nie uszkodzilem bo patrzalem na innym tel. a pasowac to weszlo wszystko ok(rowno z simka)