GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

xsim

03.09.2010
16:19
[1]

maciejkami [ Pretorianin ]

xsim

witam ostatnio kupilem sobie karte xsim. wycialem sobie otworek w simce wlozylem karty do mojego se p1i i caly czas pisze ze zla karta. mozecie jakos pomoc? z gory dzieki za pomoc

03.09.2010
16:20
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Może uszkodziłeś sobie kartę takim wycinaniem? To bardzo łatwo zrobić.
Ewentualnie adapter nie pasuje (nie każdy nadaje się do każdego telefonu)

03.09.2010
17:50
[3]

maciejkami [ Pretorianin ]

nie uszkodzilem bo patrzalem na innym tel. a pasowac to weszlo wszystko ok(rowno z simka)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.