GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

cda - artykul iplus - pytanie

03.09.2010
16:08
[1]

maciejkami [ Pretorianin ]

cda - artykul iplus - pytanie

witam. ostatnio przeczytalem artykul o iplusie w cda. zainteresowala mnie w zmianka o pakiecie za 58zl dzieki ktorej ma sie internet bez limitu (pisali ze karte mozna wlozyc do modemu). i tu pytanie czy moge wykupic ten pakiet w simplusie i wlozyc ta karte do modemu i bedzie bez problemu net smigal? bo nie chce na darmo 6 dych wydawac. z gory dzieki za pomoc.

03.09.2010
17:51
[2]

maciejkami [ Pretorianin ]

up.

03.09.2010
17:57
[3]

snailes1 [ Konsul ]

z tego co mi sie wydaje to jak masz abonament

03.09.2010
18:49
[4]

Mobii [ Senator ]

mozesz wlozyc do modemu i net bedzie smigal

03.09.2010
20:39
[5]

maciejkami [ Pretorianin ]

tak ok ale koniecznie musi byc abonament? nie moze byc na simplusie? no i jeszcze prosilbym o kod do tego pakietu.

03.09.2010
22:34
[6]

maciejkami [ Pretorianin ]

upkam

04.09.2010
08:53
[7]

maciejkami [ Pretorianin ]

up.

04.09.2010
10:45
smile
[8]

maciejkami [ Pretorianin ]

lup

04.09.2010
11:16
[9]

grish_em_all [ Legend ]

W Simplusie nie ma czegoś takiego. To jest tylko na abonament, nazywa się iPlus w telefonie i polega na tym że za 49zł netto (59,78zł z VAT) dostajesz nielimitowany dostęp do internetu. Możesz poratować się pakietami internetowymi, wszystkie masz rozpisane na tej stronie: . Co za ile, jak uruchomić itp.

04.09.2010
11:50
[10]

Jakub130994 [ Konsul ]

Ale z tego co wyczytałem w telefonie i na kartę internet średnio się opłaca, bierz abonament.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.