maciejkami [ Pretorianin ]
cda - artykul iplus - pytanie
witam. ostatnio przeczytalem artykul o iplusie w cda. zainteresowala mnie w zmianka o pakiecie za 58zl dzieki ktorej ma sie internet bez limitu (pisali ze karte mozna wlozyc do modemu). i tu pytanie czy moge wykupic ten pakiet w simplusie i wlozyc ta karte do modemu i bedzie bez problemu net smigal? bo nie chce na darmo 6 dych wydawac. z gory dzieki za pomoc.
maciejkami [ Pretorianin ]
up.
snailes1 [ Konsul ]
z tego co mi sie wydaje to jak masz abonament
Mobii [ Senator ]
mozesz wlozyc do modemu i net bedzie smigal
maciejkami [ Pretorianin ]
tak ok ale koniecznie musi byc abonament? nie moze byc na simplusie? no i jeszcze prosilbym o kod do tego pakietu.
maciejkami [ Pretorianin ]
upkam
maciejkami [ Pretorianin ]
up.

maciejkami [ Pretorianin ]
lup
grish_em_all [ Legend ]
W Simplusie nie ma czegoś takiego. To jest tylko na abonament, nazywa się iPlus w telefonie i polega na tym że za 49zł netto (59,78zł z VAT) dostajesz nielimitowany dostęp do internetu. Możesz poratować się pakietami internetowymi, wszystkie masz rozpisane na tej stronie: . Co za ile, jak uruchomić itp.
Jakub130994 [ Konsul ]
Ale z tego co wyczytałem w telefonie i na kartę internet średnio się opłaca, bierz abonament.