GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia 2 Demo jak pobrać?

03.09.2010
14:46
[1]

diman00 [ not yet rated ]

Mafia 2 Demo jak pobrać?

Hej jak ja mam pobrać demo Mafii 2 na PC? Na steamie nie ma opcji wyszukiwania gry, a na innych stronach przekierowuje mnie na strone steama gdzie jest opcja pobierz demo - obraz sie tylko przyciemnia a potem rozjaśnia. Steam jest włączony


Mafia 2 Demo jak pobrać? - diman00
03.09.2010
15:15
[2]

piokos [ 147 ]

wyszukaj sobie przez steama a nie przez www

03.09.2010
15:23
[3]

diman00 [ not yet rated ]

A jak to wyszukać? Ze steamem spotykam się dopiero drugi raz z racji, że przerzuciłem się na konsole

03.09.2010
15:25
[4]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

W Steamie wchodzisz SKLEP, wtedy pokaże ci się ta sama strona internetowa, tam ściągnij.

03.09.2010
15:28
smile
[5]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Jezeli masz włączonego steama to wchodzisz w sklep, po prawej stronie masz "przeszukaj sklep" wpisujesz tam Mafia 2. Klikasz na opcje gdzie bedzie pisac "Mafia 2 demo", wyskoczy okienko, klikasz dalej potem zakończ i juz powinno ściągać.

Przejdź do zakładki biblioteka->elementy pobierane i bedziesz widział jak sie sciąga.

03.09.2010
16:23
[6]

diman00 [ not yet rated ]

Dzięki wam już zasysam :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.