GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

XBox 360 pytanie

03.09.2010
14:14
[1]

what's up [ XPlayer ]

XBox 360 pytanie

Witam mam pytanie odnośnie XBox'a 360

otóż planuje jego zakup a nie wiem czy posiada on w zestawie złącze EURO i czy normalnie będzie chodził na starym tv kineskopowym....

bardzo proszę o odpowiedz

tak planowałem kupić PS3 ale jednak moje fundusze mi na to nie pozwoliły więc kupuje XBox'a we Wtorek :)

03.09.2010
14:34
[2]

HoMeR [ Man with dragonov ]

o ile dobrze pamiętam, to ja dostałem złącze euro i będzie chodził na twoim telewizorze ale jakość nie będzie najlepsza.

03.09.2010
14:42
[3]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

kineskopowy to crt, tak? w zestawie jest najgorszy kabel, czyli do telewziora crt najlepszy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.