GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wpychająca w deprech iluzja

03.09.2010
14:08
smile
[1]

_paszczak_ [ Centurion ]

Wpychająca w deprech iluzja

Niech mi ktoś 3 wytłumaczy bo zaraz się popłacze

03.09.2010
14:11
[2]

tomazzi [ Flash YD ]

Obie figury nie są równe. Ba! Obie figury nie są trójkątami :)
Figura na górze, najdłuższy 'bok' (składający się z dwóch odcinków) jest wklęsły, natomiast na dolnej figurze jest on wypukły.

03.09.2010
14:14
[3]

DarthNerever [ His Master's Voice ]

EDIt ech pomieszałem :/



Wpychająca w deprech iluzja - DarthNerever
03.09.2010
14:32
smile
[4]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Iluzja 11 jest fajna.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.