RossoNero [ Centurion ]
FIFA Rozgrywgi ligowe i Turnieje(Online)
Witam,na początek powiem tylko,że gram w lidze Pes 2010,ale w tym roku robię przesiadkę na Fife 11 (PC) z wiadomych przyczyn ;) mam pytanie,która strona internetowa jest poświęcona tego typu rozgrywkach? Nie wiem jak wygląda sama zabawa w ligi i turnieje w grze.Czy są organizowane turnieje? czy tylko wchodzisz w gre i dobiera ci gracza i na tym się kończy?