GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FIFA Rozgrywgi ligowe i Turnieje(Online)

03.09.2010
11:13
[1]

RossoNero [ Centurion ]

FIFA Rozgrywgi ligowe i Turnieje(Online)

Witam,na początek powiem tylko,że gram w lidze Pes 2010,ale w tym roku robię przesiadkę na Fife 11 (PC) z wiadomych przyczyn ;) mam pytanie,która strona internetowa jest poświęcona tego typu rozgrywkach? Nie wiem jak wygląda sama zabawa w ligi i turnieje w grze.Czy są organizowane turnieje? czy tylko wchodzisz w gre i dobiera ci gracza i na tym się kończy?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.