GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy się opłaca?

03.09.2010
10:47
[1]

PS3fan [ Konsul ]

Czy się opłaca?



Czy według was opłaca się kupić tutaj tą klawiaturę?

03.09.2010
11:23
[2]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Jak chcesz wywalać 400zł na klawiaturę która i tak jest najmniej ważną częścią komputera przy graniu to czemu nie, ale moim skromnym zdaniem skoro koniecznie chcesz coś "dla graczy" to kup Microsoft X6 bardzo dobra klawiaturka i 200zł zostaje na porządną myszkę do kompletu albo konkretny melanż :P

03.09.2010
16:12
[3]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Tyle tylko ze G510 to pierwsza ładna klawiatura z serii G.
A Sidewinder jest na pewno świetnie wykonany i fajny, tylko teraz juz bym niczego z takim wielkim "lotniskiem" na nadgarstki nie kupił..

Choc jeśli autorowi wątku ta wielgachna podstawka nie przeszkadza, to SideWindera oczywiscie polecam - co prawda tylko na podstawie kontaktu z MSowymi myszkami, ale klawiatury na pewno nie są gorsze.

03.09.2010
16:18
[4]

legrooch [ MPO Squad Member ]

G510 to odmłodzone G15. Przy praktycznie braku zmian nie warto przepłacać. To samo w nowym opakowaniu... :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.