GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co mi tu nie działa nie tak ?

03.09.2010
10:12
[1]

SutiL [ Generaďż˝ ]

co mi tu nie działa nie tak ?

mam problem , komp się wyłącza jak gram w jakąś grę, ba czasem nawet jak siostra w jakąs z NK gra to się wyłącza ! wygląda to tak jakby ktoś prąd nagle wyłączył i nie ma.
był czyszczony do granic pedanctwa także nie oto.


obrazek załączony jesli moze pomóc


co mi tu nie działa nie tak ? - SutiL
03.09.2010
10:13
[2]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Chyba ta "wyłancza" jest wszystkiemu winna. Może ją usuń?

03.09.2010
10:23
[3]

nagytow [ Firestarter ]

A ten obrazek to co? Temp w idle/stress? Odpal ten programik z logowaniem do pliku co sekunde, wlacz gre, po reboocie zobacz jaki jest ostatni wpis.

03.09.2010
10:25
[4]

SutiL [ Generaďż˝ ]

speed fan

03.09.2010
10:29
[5]

BlackBolt [ Senator ]

Wiemy, że to SpeedFan. temperatura w stresie czy spoczynku?
Dlaczego poza grami a nie komputery?

03.09.2010
10:37
[6]

COOLek [ Konsul ]

Ile masz kosci ram? Jak wiecej niz jedna, to sprawdzaj czy tak sie dzieje po kolei wyjmujac jedna z kosci. Jezeli jedna, to pozycz od kogos ram i sprawdz, czy nadal tak sie dzieje.

03.09.2010
11:42
[7]

D65 [ Konsul ]

Najprawdopodobniej zasilacz, miałem podobną sytuację, myślałem że to grafika ale okazało się że zasilacz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.