SutiL [ Generaďż˝ ]
co mi tu nie działa nie tak ?
mam problem , komp się wyłącza jak gram w jakąś grę, ba czasem nawet jak siostra w jakąs z NK gra to się wyłącza ! wygląda to tak jakby ktoś prąd nagle wyłączył i nie ma.
był czyszczony do granic pedanctwa także nie oto.
obrazek załączony jesli moze pomóc
Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
Chyba ta "wyłancza" jest wszystkiemu winna. Może ją usuń?
nagytow [ Firestarter ]
A ten obrazek to co? Temp w idle/stress? Odpal ten programik z logowaniem do pliku co sekunde, wlacz gre, po reboocie zobacz jaki jest ostatni wpis.
SutiL [ Generaďż˝ ]
speed fan
BlackBolt [ Senator ]
Wiemy, że to SpeedFan. temperatura w stresie czy spoczynku?
Dlaczego poza grami a nie komputery?
COOLek [ Konsul ]
Ile masz kosci ram? Jak wiecej niz jedna, to sprawdzaj czy tak sie dzieje po kolei wyjmujac jedna z kosci. Jezeli jedna, to pozycz od kogos ram i sprawdz, czy nadal tak sie dzieje.
D65 [ Konsul ]
Najprawdopodobniej zasilacz, miałem podobną sytuację, myślałem że to grafika ale okazało się że zasilacz.