tomekfu [ Centurion ]
Ratunku ! Ktoś/coś zżera mi pamięć na dysku C:
Od paru dni zauważyłem że mam zaledwie 400mb na dysku C, którego pojemność wynosi ok30GB.
CCleaner nic nie pomógł,skasował zaledwie 900MB. Są jakieś inne sposoby na usunięcie śmieci ??
BlackBolt [ Senator ]
wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Posprawdzaj ukryte foldery, katalogi TEMP
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
pliki tymczasowe
Czasami człowiek się może zdziwić ile tego potrafi się zebrać w ciągu miesiąca nawet... :)
tomekfu [ Centurion ]
EDIT:
Wszystkie foldery TEMP mogę wyczyścić ?
PS> Czemu ustawienia lokalne zajmują az 9gb ?
hctkko [ Key of Awesome ]
tomekfu ---> masz tam wszystkie dane programów. zobacz jakie katalogi zajmują najwięcej miejsca.
tomekfu [ Centurion ]
OK,na razie dzięki. Udało się usunąć ponad 6,5GB i to ze schowanego pliku emula,gdzie widniały zbędne pliczki po nieużywanej już wersji.Dzięki
A_wildwolf_A [ Konsul ]
jak masz włączone przywracanie systemu na tym dysku to się nie dziw, że co rusz będzie ci znikać miejsce na dysku