GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ratunku ! Ktoś/coś zżera mi pamięć na dysku C:

03.09.2010
09:37
[1]

tomekfu [ Centurion ]

Ratunku ! Ktoś/coś zżera mi pamięć na dysku C:

Od paru dni zauważyłem że mam zaledwie 400mb na dysku C, którego pojemność wynosi ok30GB.
CCleaner nic nie pomógł,skasował zaledwie 900MB. Są jakieś inne sposoby na usunięcie śmieci ??

03.09.2010
09:39
[2]

BlackBolt [ Senator ]

03.09.2010
09:41
[3]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

Posprawdzaj ukryte foldery, katalogi TEMP

03.09.2010
09:43
[4]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

pliki tymczasowe
Czasami człowiek się może zdziwić ile tego potrafi się zebrać w ciągu miesiąca nawet... :)

03.09.2010
10:11
[5]

tomekfu [ Centurion ]

EDIT:
Wszystkie foldery TEMP mogę wyczyścić ?

PS> Czemu ustawienia lokalne zajmują az 9gb ?

03.09.2010
10:13
[6]

hctkko [ Key of Awesome ]

tomekfu ---> masz tam wszystkie dane programów. zobacz jakie katalogi zajmują najwięcej miejsca.

03.09.2010
10:19
[7]

tomekfu [ Centurion ]

OK,na razie dzięki. Udało się usunąć ponad 6,5GB i to ze schowanego pliku emula,gdzie widniały zbędne pliczki po nieużywanej już wersji.Dzięki

03.09.2010
12:39
[8]

A_wildwolf_A [ Konsul ]

jak masz włączone przywracanie systemu na tym dysku to się nie dziw, że co rusz będzie ci znikać miejsce na dysku

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.