aiMa [ Konsul ]
Telefon za 1ZŁ - PLUS [Szukam]
Witam szukam telefonu za 1 zl (albo jakos tanio) do sieci PLUS na abonament 30-40zl
Jest duzo telefonow lecz nie mam pojecia ktory wziasc. Teoretycznie ma to byc tel. dla mojej matki. Poniewaz sam posiadam NOKIA N97 lecz jesli sie znajdzie cos w miare to chetnie sie z nia zamienie bo osobiscie nie jestem zadowolony z aktualnego telefonu.
z gory dzieki za pomoc pozdrawiam
X_OczeK [ Konsul ]
W takim abonamencie to raczej żadna NOKIA z serii E lub N to za złotówkę nie bedzie. Aczkolwiek ja polecam inne modele z Nokii. Nie bierzcie jakiś śmiesznych samsungów czu lg...
grish_em_all [ Legend ]
aiMa --> przydałyby się jakieś konkretne wymagania co do tego telefonu, w zależności czy ma być dla Ciebie czy matki. Ciężko podać jakieś propozycje jeżeli się nie wie czego oczekujecie.
Oczek --> oj już nie przesadzaj z tymi "śmiesznymi " Samsungami :)

Sizalus [ Senator ]
Śmieszna to jest Nokia ze swoimi Symbianami. Jeszcze kilka lat takiej polityki i zostaną odstawieni do galerii sław telefonów komórkowych.

grish_em_all [ Legend ]
OK panowie bo odchodzimy od tematu i zaraz będziemy mieć flame war Nokia vs. LG vs. Samsung vs. Sony Ericsson ;)