GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Telefon za 1ZŁ - PLUS [Szukam]

03.09.2010
01:37
[1]

aiMa [ Konsul ]

Telefon za 1ZŁ - PLUS [Szukam]

Witam szukam telefonu za 1 zl (albo jakos tanio) do sieci PLUS na abonament 30-40zl
Jest duzo telefonow lecz nie mam pojecia ktory wziasc. Teoretycznie ma to byc tel. dla mojej matki. Poniewaz sam posiadam NOKIA N97 lecz jesli sie znajdzie cos w miare to chetnie sie z nia zamienie bo osobiscie nie jestem zadowolony z aktualnego telefonu.

z gory dzieki za pomoc pozdrawiam

03.09.2010
07:45
[2]

X_OczeK [ Konsul ]

W takim abonamencie to raczej żadna NOKIA z serii E lub N to za złotówkę nie bedzie. Aczkolwiek ja polecam inne modele z Nokii. Nie bierzcie jakiś śmiesznych samsungów czu lg...

03.09.2010
09:38
[3]

grish_em_all [ Legend ]

aiMa --> przydałyby się jakieś konkretne wymagania co do tego telefonu, w zależności czy ma być dla Ciebie czy matki. Ciężko podać jakieś propozycje jeżeli się nie wie czego oczekujecie.

Oczek --> oj już nie przesadzaj z tymi "śmiesznymi " Samsungami :)

03.09.2010
09:43
smile
[4]

Sizalus [ Senator ]

Śmieszna to jest Nokia ze swoimi Symbianami. Jeszcze kilka lat takiej polityki i zostaną odstawieni do galerii sław telefonów komórkowych.

03.09.2010
09:50
smile
[5]

grish_em_all [ Legend ]

OK panowie bo odchodzimy od tematu i zaraz będziemy mieć flame war Nokia vs. LG vs. Samsung vs. Sony Ericsson ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.