
niewirnik [ Pretorianin ]
Kaczyński sam wyrzuca śmieci
[4]

jajko w imadle [ Generaďż˝ ]
sensacja jak nie patrzeć, normalny człowiek wyrzuca śmieci...
Tomasij ZaYceV [ Leike ]
Kaczyński - też człowiek.

niewirnik [ Pretorianin ]
Śmieję się z tego, że taki brukowiec zajmuje się takimi tematami :D :D :D :D
mineral [ Senator ]
Śpi też w garniaku?
Dessloch [ Legend ]
plotek.pl
i wszystko jasne. Mama juz nie bardzo moze. Wiec wyrzuca syn marnotrawny.

Loon' [ Generaďż˝ ]
Ociepla wizerunek
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
cóż za wspaniałe wydarzenie
graf_0 [ Nożownik ]
Kiepski tytuł.
Ja bym napisał "LECH żyje"... :D

miki [ Too Deep ]
Migacza też wyrzucił jak by nie było...

olivierpack [ Senator ]
Dziwne, że jeszcze na tym sabacie nikt nie napisał, iż najpewniej podrzuca śmieci sąsiadom.
Bullzeye_NEO [ 1977 ]
a dziadek tuska byl w wehrmachcie!

toaster [ MrBook? ]
Niech się przyzwyczaja.
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
A gdzie segregacja?! Gdzie?!
Freeman992 [ Generaďż˝ ]
Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.
Raziel [ Action Boy ]
na pewno coś knuje... trzeba przejrzeć te śmieci!
Asmodeusz [ Legend ]
[14]
Ot to! Nie segreguje! A Komorowski w nastepnym spocie bedzie segregowal! PiaR znowu zaspal :D
Kowal172 [ Music Producer ]
Kaczyński sam wyrzuca śmieci
za przeproszeniem-g*wno mnie to obchodzi...was też powinno:)
chop [ smiech to zdrowie ]
Kaczyński, z tego co mi wiadomo też jest normalnym człowiekiem. Ma dwie ręce i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Niepotrzebna plotka. Nie ma się czym emocjonować.

Janczes [ You'll never walk alone ]
nie moze byc!
Prezydent wyrzuca smieci!!
HUtH [ pr0crastinator ]
Kto z was chodzi w garniaku wyrzucić śmieci, hę?
chop [ smiech to zdrowie ]
HUtH -> może akurat wychodził do pracy i przy okazji wziął śmieci do wyrzucenia :)
Wielka_Wieśniara [ Konsul ]
Nawet ja sam nie wyrzucam...

Aen [ Anesthetize ]
No wyrzuca. Wczoraj Migalski, kto będzie jutro?

kombinator [ Konsul ]
Trzeba by sprawdzić co było w śmieciach. Można by wtedy sprawdzić po opakowaniach jakie leki zażywa prezes.
Luremaster [ Pierwszy Sekretarz ]
poco mu ten samochod skoro nie ma prawa jazdy?

Kazio5 [ Kazimierz Pionty ]
To samochód sąsiada...
Prezes podrzuca śmieci sąsiadowi ;p

polak111 [ Legend ]
1. Wychodził gdzieś i przy okazji wyrzucał śmieci.
2. Śmietnik jest wspólny dla kilku domów/osiedla/danej ulicy.
3. Akurat ktoś ma posesję, na której stoi samochód, przy śmietniku.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Szit. Co się dzieje na świecie? Kurde, żeby prezydent wyrzucił śmieci? To na pewno ma jakiś związek ze Smoleńskiem.
Damianw2 [ Pretorianin ]
[29] - Przepraszam bardzo,jaki prezydent?

Lysack [ Przyjaciel ]
[30] -> to nie wiedziałeś? Przecież wynik wyborów był zmanipulowany, więc moralnym zwycięzcą wyborów jest Kaczyński i to on jest prezydentem w umysłach prawdziwych Polaków!
adrem [ Mroczny Rycerz ]
w ogóle to krzyż oddajcie!!1
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
[29] - Przepraszam bardzo,jaki prezydent?
Fuck, zapomniałem, że to nie Lech...

Langert [ Generaďż˝ ]
Ooo to widze że jarek już sam smieci wyrzuca, ciekawe czy jeszcze cos sam umie zrobić...