GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kaczyński sam wyrzuca śmieci

02.09.2010
22:29
smile
[1]

niewirnik [ Pretorianin ]

Kaczyński sam wyrzuca śmieci



[4]

02.09.2010
22:30
smile
[2]

jajko w imadle [ Generaďż˝ ]

sensacja jak nie patrzeć, normalny człowiek wyrzuca śmieci...

02.09.2010
22:30
[3]

Tomasij ZaYceV [ Leike ]

Kaczyński - też człowiek.

02.09.2010
22:31
smile
[4]

niewirnik [ Pretorianin ]

Śmieję się z tego, że taki brukowiec zajmuje się takimi tematami :D :D :D :D

02.09.2010
22:31
[5]

mineral [ Senator ]

Śpi też w garniaku?

02.09.2010
22:32
[6]

Dessloch [ Legend ]

plotek.pl

i wszystko jasne. Mama juz nie bardzo moze. Wiec wyrzuca syn marnotrawny.

02.09.2010
22:34
smile
[7]

Loon' [ Generaďż˝ ]

Ociepla wizerunek

02.09.2010
22:34
[8]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

cóż za wspaniałe wydarzenie

02.09.2010
22:37
[9]

graf_0 [ Nożownik ]

Kiepski tytuł.
Ja bym napisał "LECH żyje"... :D

03.09.2010
11:57
smile
[10]

miki [ Too Deep ]

Migacza też wyrzucił jak by nie było...

03.09.2010
11:59
smile
[11]

olivierpack [ Senator ]

Dziwne, że jeszcze na tym sabacie nikt nie napisał, iż najpewniej podrzuca śmieci sąsiadom.

03.09.2010
12:01
[12]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

a dziadek tuska byl w wehrmachcie!

03.09.2010
12:03
smile
[13]

toaster [ MrBook? ]

Niech się przyzwyczaja.


spoiler start
żart, żeby nie było
spoiler stop


Kaczyński sam wyrzuca śmieci - toaster
03.09.2010
12:03
[14]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

A gdzie segregacja?! Gdzie?!

03.09.2010
22:16
[15]

Freeman992 [ Generaďż˝ ]

Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

03.09.2010
22:21
[16]

Raziel [ Action Boy ]

na pewno coś knuje... trzeba przejrzeć te śmieci!

03.09.2010
22:21
[17]

Asmodeusz [ Legend ]

[14]

Ot to! Nie segreguje! A Komorowski w nastepnym spocie bedzie segregowal! PiaR znowu zaspal :D

03.09.2010
22:25
[18]

Kowal172 [ Music Producer ]

Kaczyński sam wyrzuca śmieci

za przeproszeniem-g*wno mnie to obchodzi...was też powinno:)

03.09.2010
22:27
[19]

chop [ smiech to zdrowie ]

Kaczyński, z tego co mi wiadomo też jest normalnym człowiekiem. Ma dwie ręce i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Niepotrzebna plotka. Nie ma się czym emocjonować.

03.09.2010
22:28
smile
[20]

Janczes [ You'll never walk alone ]

nie moze byc!
Prezydent wyrzuca smieci!!

03.09.2010
22:33
[21]

HUtH [ pr0crastinator ]

Kto z was chodzi w garniaku wyrzucić śmieci, hę?

03.09.2010
22:47
[22]

chop [ smiech to zdrowie ]

HUtH -> może akurat wychodził do pracy i przy okazji wziął śmieci do wyrzucenia :)

03.09.2010
22:48
[23]

Wielka_Wieśniara [ Konsul ]

Nawet ja sam nie wyrzucam...

03.09.2010
22:52
smile
[24]

Aen [ Anesthetize ]

No wyrzuca. Wczoraj Migalski, kto będzie jutro?

03.09.2010
22:52
smile
[25]

kombinator [ Konsul ]

Trzeba by sprawdzić co było w śmieciach. Można by wtedy sprawdzić po opakowaniach jakie leki zażywa prezes.

03.09.2010
23:12
[26]

Luremaster [ Pierwszy Sekretarz ]

poco mu ten samochod skoro nie ma prawa jazdy?

03.09.2010
23:15
smile
[27]

Kazio5 [ Kazimierz Pionty ]

To samochód sąsiada...
Prezes podrzuca śmieci sąsiadowi ;p

03.09.2010
23:18
smile
[28]

polak111 [ Legend ]

1. Wychodził gdzieś i przy okazji wyrzucał śmieci.
2. Śmietnik jest wspólny dla kilku domów/osiedla/danej ulicy.
3. Akurat ktoś ma posesję, na której stoi samochód, przy śmietniku.

03.09.2010
23:49
[29]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Szit. Co się dzieje na świecie? Kurde, żeby prezydent wyrzucił śmieci? To na pewno ma jakiś związek ze Smoleńskiem.

04.09.2010
10:51
[30]

Damianw2 [ Pretorianin ]

[29] - Przepraszam bardzo,jaki prezydent?

04.09.2010
10:53
smile
[31]

Lysack [ Przyjaciel ]

[30] -> to nie wiedziałeś? Przecież wynik wyborów był zmanipulowany, więc moralnym zwycięzcą wyborów jest Kaczyński i to on jest prezydentem w umysłach prawdziwych Polaków!

04.09.2010
10:55
[32]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

w ogóle to krzyż oddajcie!!1

04.09.2010
11:14
[33]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]


[29] - Przepraszam bardzo,jaki prezydent?


Fuck, zapomniałem, że to nie Lech...

04.09.2010
11:20
smile
[34]

Langert [ Generaďż˝ ]

Ooo to widze że jarek już sam smieci wyrzuca, ciekawe czy jeszcze cos sam umie zrobić...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.