GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

karta graficzna

02.09.2010
22:15
[1]

c3rsH [ Pretorianin ]

karta graficzna

zamierzam kupic jakas tania karte graficzna bo stara juz sie sypie. czy tak karta jest dobra?


czy moze lepiej zainwestowac w jakas z tych:

02.09.2010
22:16
[2]

Shaggeh [ Pretorianin ]

Nie, nie jest.

02.09.2010
22:25
[3]

redan [ Wiking ]

jaki masz budżet na zakupy i czego oczekujesz od karty?

02.09.2010
22:28
[4]

c3rsH [ Pretorianin ]

CHodzi mi o to żeby kupić tanio (160zł), może być używana, ale musi być sprawna. Nie musi być najnowsza. Jakaś 512, która uciągnie np. mafie 2, splintera convision, assasina 2, resident evila. Na średnich na dość dużej rozdzialce lub lepszych detalach

02.09.2010
22:43
[5]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

AVANT-Polska omijaj ich z daleka !! Kupiłem od nich HD2400PRO po tygodniu dzwonią że nie ma na składzie i żebym wybrał inną z rabatem .. wziełem 9300GE przyszła po tygodniu nie działa.. potem 2 tygodnie czekałem aż cwele przyślą HD3450..Weź od kogo innego ! to są gnoje mają co dziennie nowe usprawiedliwienie ! pozatym jakiś noob od nich pisał że nie płaciłem za karte i że negatywa dostane zaraz !! ODRADZAM !!

02.09.2010
22:52
[6]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Polecam ci 8600GT



Spokojnie pograsz we wszystko !:) Mafia 2 na minimalnych reszta na średnich powinna

EDIT: Lub HD4650 512 mb 128 bit

02.09.2010
23:14
[7]

ziper1982 [ Pretorianin ]

Za 160zl szukaj radkow 3850 lub lepiej 3870, znacznie wydajniejsze od gf8600 i r4650.

02.09.2010
23:17
[8]

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]

Przede wszystkim- jaka reszta komputera?
Podaj pełne nazwy płyty głównej, procesora i zasilacza

03.09.2010
10:53
[9]

c3rsH [ Pretorianin ]

Podaje link do profilu na xfire:
Na dole są części komputera.
Zasilacz to: OCz StealthXStream 500W SLI
Jeśli ktoś potrzebuje jeszcze innych informacji proszę pisać.

PS: zdecydowałem się wydać 200zł, ale jeśli to ma być zakup przez internet, to razem z przesyłką. Nadal może być używana.

03.09.2010
13:12
[10]

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]

Spróbuj wyrwać na allegro GF9600GT- nówkę mozna dostać za 250zł, to urzywkę powinieneś do tych 200zł wyrwać.

Ew. HD3850

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.