GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najcięższy telefon komórkowy świata!

02.09.2010
21:29
[1]

Mr. Big Brain [ Pretorianin ]

Najcięższy telefon komórkowy świata!



Waży...

spoiler start
sami sprawdźcie
spoiler stop

02.09.2010
21:32
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Niezła cegła

02.09.2010
21:32
smile
[3]

jarooli [ Generaďż˝ ]

O mój Boże jaka wielka pomyłka!!

02.09.2010
21:32
[4]

ppaatt1 [ Trekker ]

Dla Pudziana. :)

02.09.2010
21:36
[5]

HoMeR [ Man with dragonov ]

ktoś zrobił małą dużą literówkę :)

02.09.2010
21:44
smile
[6]

Garbizaur [ Legend ]

ciekawe jak się z tego dzwoni...

02.09.2010
21:49
smile
[7]

Dym14 [ C L I N I C ]

[6]-> Przeciętny człowiek na klęczkach przykłada głowę do telefonu leżącego na ziemi natomiast Pudzian tańczy na lodzie z tym telefonem w ręce także dzwoni chyba też normalnie.

02.09.2010
21:57
smile
[8]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Bo to nie jest telefon tylko Android 2.1 :D
Taki transformer możnaby powiedzieć :D

02.09.2010
21:59
smile
[9]

SanthiX [ Super Chico ]

Bo się przyzwyczailiście do miniaturyzacji, jeszcze 10-15 lat temu takie telefony były na porządku dziennym.

02.09.2010
22:21
[10]

Mr. Big Brain [ Pretorianin ]

100 kilo 15 lat temu? To chyba razem z kablem łączącym Warszawę z Sochaczewem :D

02.09.2010
22:23
smile
[11]

sebekg [ Legend ]

Lietrowka jest :) ale niezla :P

03.09.2010
00:18
[12]

Vany Van [ MrFragger89 ]

Ciekawy jestem jak coś o wymiarach 56 x 108 x 12,3 mm może tyle ważyć... :P Ile tam powinno być? A już wiem... 102g :D

03.09.2010
00:22
[13]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

A co powiecie na dysk 320 MB ? Od NeoNetu ! Kto tam pracuje...


Najcięższy telefon komórkowy świata! - wiesław2
03.09.2010
00:32
[14]

kamyk_samuraj [ Legend ]

Taczki w komplecie...

11.09.2010
14:37
smile
[15]

Prodayle [ PRO TANK ]

102 gramy to ma być dużo? chyba nie zaczaiłem ;p

11.09.2010
14:41
[16]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

By móc korzystać z tego telefonu xD


Najcięższy telefon komórkowy świata! - matik109
11.09.2010
16:36
[17]

Bartesso94 [ Konsul ]

Piszę tam 102g, ale tak myślę, że wychodzi na to, że wcześniej była literówka, a teraz już ktoś ją poprawił.

11.09.2010
18:07
[18]

gruby300 [ Konsul ]

Ile on wczesniej wazyl? Bo chyba to naprawili.

25.09.2010
19:42
[19]

Harry M [ Master czaszka ]

Ważne że lekkie xD

25.09.2010
19:45
[20]

HoMeR [ Man with dragonov ]

wcześniej o ile dobrze pamiętam było 100 kg

02.10.2010
13:18
[21]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Chyba poprawili-teraz pisze 102 g.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.