Mr. Big Brain [ Pretorianin ]
Najcięższy telefon komórkowy świata!
Waży...
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Niezła cegła

jarooli [ Generaďż˝ ]
O mój Boże jaka wielka pomyłka!!
ppaatt1 [ Trekker ]
Dla Pudziana. :)
HoMeR [ Man with dragonov ]
ktoś zrobił małą dużą literówkę :)

Garbizaur [ Legend ]
ciekawe jak się z tego dzwoni...

Dym14 [ C L I N I C ]
[6]-> Przeciętny człowiek na klęczkach przykłada głowę do telefonu leżącego na ziemi natomiast Pudzian tańczy na lodzie z tym telefonem w ręce także dzwoni chyba też normalnie.

K4B4N0s [ Filthy One ]
Bo to nie jest telefon tylko Android 2.1 :D
Taki transformer możnaby powiedzieć :D

SanthiX [ Super Chico ]
Bo się przyzwyczailiście do miniaturyzacji, jeszcze 10-15 lat temu takie telefony były na porządku dziennym.
Mr. Big Brain [ Pretorianin ]
100 kilo 15 lat temu? To chyba razem z kablem łączącym Warszawę z Sochaczewem :D

sebekg [ Legend ]
Lietrowka jest :) ale niezla :P
Vany Van [ MrFragger89 ]
Ciekawy jestem jak coś o wymiarach 56 x 108 x 12,3 mm może tyle ważyć... :P Ile tam powinno być? A już wiem... 102g :D
wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
A co powiecie na dysk 320 MB ? Od NeoNetu ! Kto tam pracuje...
kamyk_samuraj [ Legend ]
Taczki w komplecie...

Prodayle [ PRO TANK ]
102 gramy to ma być dużo? chyba nie zaczaiłem ;p
Bartesso94 [ Konsul ]
Piszę tam 102g, ale tak myślę, że wychodzi na to, że wcześniej była literówka, a teraz już ktoś ją poprawił.
gruby300 [ Konsul ]
Ile on wczesniej wazyl? Bo chyba to naprawili.
Harry M [ Master czaszka ]
Ważne że lekkie xD
HoMeR [ Man with dragonov ]
wcześniej o ile dobrze pamiętam było 100 kg
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
Chyba poprawili-teraz pisze 102 g.