GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

AVerTV 303

02.09.2010
19:01
smile
[1]

AcMilan1899 [ Rossoneri ]

AVerTV 303

Witam, zakupiłem dzisiaj kartę telewizyjną AVerTV 303. Zainstalowałem kartę, i podłączyłem. Tylko jest jeden problem....nie mam dźwięku w TV. Na komputerze ogólnie dźwięk działa, tylko jak włączam TV to niestety go nie ma :(.
Macie lub moze meliscie podobny problem z tą kartą i mogli byscie mi jakos pomóc ?
Jezeli macie inną karte i wiecie jaki moze byc problem to takze prosil bym was o rade :).

Edit: Mowię że wszystko podłączyłem. Nie mam pojecia jaki jest problem.

02.09.2010
19:02
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Instrukcja od karty nie mówi, że trzeba ją jeszcze dodatkowo podłączyć do karty dźwiękowej?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.