
AcMilan1899 [ Rossoneri ]
AVerTV 303
Witam, zakupiłem dzisiaj kartę telewizyjną AVerTV 303. Zainstalowałem kartę, i podłączyłem. Tylko jest jeden problem....nie mam dźwięku w TV. Na komputerze ogólnie dźwięk działa, tylko jak włączam TV to niestety go nie ma :(.
Macie lub moze meliscie podobny problem z tą kartą i mogli byscie mi jakos pomóc ?
Jezeli macie inną karte i wiecie jaki moze byc problem to takze prosil bym was o rade :).
Edit: Mowię że wszystko podłączyłem. Nie mam pojecia jaki jest problem.
BlackBolt [ Senator ]
Instrukcja od karty nie mówi, że trzeba ją jeszcze dodatkowo podłączyć do karty dźwiękowej?