GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Saboteur problem

02.09.2010
18:36
smile
[1]

x21 [ Konsul ]

Saboteur problem

Witam,mam pytanie kupiłem koledze na urodziny Grę the Saboteur okazało się ,że po włączeniu wyskakiwał blue screen ale rozwiązaliśmy ten problem wgrywając nowe sterowniki do karty graficznej .Jednak po włączeniu gra nawet na najniższych detalach strasznie się muli tylko przez krótkie chwilę chodzi normalnie Jego komputer ma podobną konfiguracje do moje a u mnie chodzi płynie na najwyższych detalach !

02.09.2010
18:37
[2]

Rollnikstones [ Pretorianin ]

Aha... Dzięki za info

02.09.2010
18:38
[3]

errorek18 [ Konsul ]

Też tak mam !!! Po tygodniu komputer się przyzwyczai !!!

02.09.2010
18:42
[4]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Też tak mam !!! Po tygodniu komputer się przyzwyczai !!! hahah tym mnie rozwaliłeś ..

[1] Niech kolega zainstaluje ATI fix.. jeśli ma kartę ati radeon .. I niech patch ściągnie..

02.09.2010
19:32
[5]

x21 [ Konsul ]

CroopMan_ Nie niema karty ATI ma GeForce 8400 GS .
Rollnikstones- Chodziło mi o to żebyście podali rozwiązanie tego problemu jeśli je znacie :)

02.09.2010
19:35
[6]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

8400GS jest jak 5200fx ! To tak słaba karta ... nic dziwnego że mu zcina ! niech ją wywali i wymieni .. nic na niej nie pogra !!

02.09.2010
19:40
smile
[7]

snailes1 [ Konsul ]

[6]co ty pierdolisz ja grałem na tej karcie i na medium ustawieniach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.