GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zapraszam do ligi F1 już ponad 50% miejsc zajętych, więc nie trać czasu

02.09.2010
18:32
smile
[1]

Luki Kosiarz [ Legionista ]

Zapraszam do ligi F1 już ponad 50% miejsc zajętych, więc nie trać czasu

Witam wszystkich, zapraszam do znakomitej ligi F1, nasza strona online nie wygląda zbyt imponująco ponieważ skupiamy się na poprawianiu gry, oraz przyjmowaniu znajomych tak aby liga była jak najbardziej miła podczas gry online. Wszystko do pobrania z naszej strony, zastosowaliśmy jako jedni z nielicznych 3 sesje kwalifikacyjne (Q1,Q2 oraz Q3) tak aby jak najbardziej wczuć się w realia kierowcy F1. Nie będę więcej pisać tylko podam gg oraz link pod którym trwają zapisy. Moje gg 22028106

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.