GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cena wynajmu pokoju w Warszawie

02.09.2010
18:21
[1]

Dark Templar [ Konsul ]

Cena wynajmu pokoju w Warszawie

Prosto z mostu:

Mam do wynajęcia pokój 20m^2 z balkonem w 50metrowym mieszkaniu w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na Wierzbnie, na przeciwko TVP, do metra jest blisko - 5-10 minut, do tramwaju i autobusu jeszcze bliżej. Wszystko w niedużym trzypiętrowym odnowionym bloku. W domu oczywiście wszystko co trzeba - oddzielna kuchnia, łazienka, telewizja, internet, pralka, meble.

Mieszkańcem drugiego pokoju byłbym ja - według mnie spokojny, bez nałogów i uporządkowany student III roku SGH ;]

I teraz pytanie do obeznanych z rynkiem: ile powinno się liczyć obecnie za taki pokoik? Oczywiście myślę, o udostępnieniu go 1 lub 2 osobom.

02.09.2010
18:43
[2]

Bart2233 [ Peaceblaster ]

Poczekaj do końca września na zdesperowanych studentów i zrób jakiś casting to sobie będziesz mógł przebierać nawet wśród pań :)

A tak na serio to zajrzyj np. na gumtree.pl i porównaj ile ludzie wołają.

02.09.2010
18:46
[3]

Lilus [ Redberry Belle ]

Za 800 biorę z miejsca :P

Możesz zaśpiewać na początek 1300-1400 pln, bo spory pokój i niezła lokalizacja. Nie więcej, bo trzeba kawałeczek podjechać do metra, za 800 chodzą jedynki przy samym metrze parę stacji od centrum. Zwykle jak ktoś szukał współlokatora po tej stronie Odry wśród studentów SGH (wiadomo, żeby przy metrze) to oferty były ok 600-650 zł ,os. i do mniejszych pokoików, więc za 1300 pewnie znajdą się chętni. Za sam pokój oczywiście, internet dolicz oddzielnie, a co :)

Porównaj z ofertami. Na Twoją korzyść działa to, że spóźnialscy będą szukali w pośpiechu.

02.09.2010
18:47
[4]

Dessloch [ Legend ]

a nie lepiej kobieta? zawsze to posprzata iporzadniejsza i ewentualnie mozliwosc znalezienia sex-buddiego?:)
chyba ze faktycznie wolisz facetow... :)

za dzielenie mieszkania mysle, ze wiecej niz 800zl nie mozesz liczyc.

sam wynajmowalem za 500 na ul. Tamki (swietokrzyska) (5 lat temu), wiec nawet jak ceny poszly do gory... to drogo nie bedziesz mial.

najlepiej u jakiejs babci co do emerytury chce sobie dobic... ale wrtedy sie ma darmozjada na glowie;)

02.09.2010
18:47
smile
[5]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

No i już masz najemczynię. Kto wie, może nawet ładna?

02.09.2010
18:50
[6]

Katane [ Useful_Idiot_ ]

1 km Woloska blizej centrum place za mieszkanie 48m 1400 zl.

02.09.2010
18:54
smile
[7]

Setak [ Pretorianin ]

a nie lepiej kobieta? zawsze to posprzata iporzadniejsza i ewentualnie mozliwosc znalezienia sex-buddiego?:)

Kolega chce zarobic a nie dokladac do interesu oplacajac cale lokum

02.09.2010
19:00
[8]

Dark Templar [ Konsul ]

Dzięki za wszelkie info.

Pytam się, bo co znajomy to inna opinia. Są tacy, którzy za współdzielony pokój 3x3 płacili 500 zeta, a znowu inna parka miała pokój 25m^2 za 800.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.