GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Logitech X-530 - problem

02.09.2010
18:11
smile
[1]

PUZDER [ Pretorianin ]

Logitech X-530 - problem

Ostatnio kupiłem sobie w/w zestawik, ale mam mały problem. Chodzi o to, że "tylne" głośniki chyba nie grają tak jak powinny, mianowicie wydaje mi się, że nie które dźwięki grają nie tak jak powinny oraz grają dużo ciszej od "przednich". To mój pierwszy zestaw 5.1 więc nie wiem czy tak ma być czy może to winna złych sterowników/ustawień lub czegoś innego. Proszę o pomoc bo w temacie jestem zielony.

02.09.2010
18:12
[2]

Shaggeh [ Pretorianin ]

Tez mam ten zestaw. Mam dokladnie takie same odczucia co Ty.
W panelu sterowania sprawdz czy jest opcja recznego zwiekszenia glosnosci kazdego z glosnikow.

02.09.2010
18:18
[3]

PUZDER [ Pretorianin ]

Zrobiłem jak mówisz, niby grają głośniej i faktycznie już je słyszę, ale wciąż wydaje mi się, że grają inaczej niż te przednie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.