GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Far Cry 2 pytania

02.09.2010
18:08
smile
[1]

Cinek 7 [ Pretorianin ]

Far Cry 2 pytania

Pewnie wielu z was wysmieje mnie zato ze zadaje tak dziwne pytanie i ze kazdy to powinien wiedziec , no ale ja nie wiem.
1. czy ten edytor map jest juz w kazdej orginalnej wersji Far Cry 2 czy trzeba go sobie pobrac z neta ?
2. to pytanie jest troche innego rodzaju , czy grajac w Far Cry 2 w multiplayer to bedzie troche tak jak w BC2 ?
Z gory dzieki wszystkim za odpowiedzi.

02.09.2010
18:13
smile
[2]

KiLlaZ97 [ Pretorianin ]

1.Odrazu jest nie musisz nic sciagac.
2.Gra sie zupelnie inaczej.Niemorzna rozwalac budynkow inny model strzelania i mniejsze mapy.

02.09.2010
18:52
smile
[3]

Cinek 7 [ Pretorianin ]

dzieki za info
bardzo mi pobogles

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.