GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Autka RC-tory

02.09.2010
17:44
[1]

fisherfighter [ Movie Producer ]

Autka RC-tory

Witam! Jestem posiadaczem pięknego GS Racing Storm CL-1.
I czy ktoś w ogóle się zajmuje takim sprzętem na tym forum?
Wie ktoś może czy są tory dla samochodów RC OFF-road na śląsku(rejony bielsko, żywiec)??

03.09.2010
15:19
[2]

fisherfighter [ Movie Producer ]

UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.