fisherfighter [ Movie Producer ]
Autka RC-tory
Witam! Jestem posiadaczem pięknego GS Racing Storm CL-1.
I czy ktoś w ogóle się zajmuje takim sprzętem na tym forum?
Wie ktoś może czy są tory dla samochodów RC OFF-road na śląsku(rejony bielsko, żywiec)??
fisherfighter [ Movie Producer ]
UP