GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuję gry.

02.09.2010
16:43
smile
[1]

Vany Van [ MrFragger89 ]

Poszukuję gry.

Witam. Poszukuje jakiejs fajnej gry - strzelanki :). Kiedy byłem młodszy jarałem się Wolfenstein'em - Return to the castle, Max'em Payne'em I i II, CS'em, COD'em i Project IGI. Czy jest w dzisiejszych czasach coś co mogłoby mnie wciągnąć i na prawde mi sie spodobac?
Mój komp to Samsung R522. Inter Core 2 Duo - T6500, 2,1GHz. 3GB RAM. Karta graficzna Radeon HD 4650. Jest coś fajnego w co bede mógł grac na wysokich detalkach i oczywiscie co nie bedzie mi lagowac?

02.09.2010
16:45
smile
[2]

gracz12301 [ Senator ]

Half Life 2

02.09.2010
16:49
[3]

Vany Van [ MrFragger89 ]

ups. Zapomniałem dodać, ze nie cierpię SF :P. Pod żadną postacią... :P. Czy to film czy też gra :P. Coś jeszcze?

02.09.2010
16:56
[4]

Vany Van [ MrFragger89 ]

No ludzie? Toż to GRY-online... Co jest z Wami? ^^

02.09.2010
16:59
[5]

gracz12301 [ Senator ]

Doom 3
Bioshock 1,2
Aliens vs Predator
S.T.A.L.K.E.R.- wszystkie części
Left 4 Dead 1,2 - do multi
F.E.A.R. 1, dodatki i 2

02.09.2010
17:00
[6]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

HL i HL 2 to nie jest jakieś przesadzony science-fiction.Sporo tam różnych pokemonów,no i jakieś pojedyncze statki kosmiczne(?) i nowoczesne budynki,ale większość wygląda jak w rzeczywistości(na tym samym poziomie tech).

02.09.2010
17:04
[7]

Vany Van [ MrFragger89 ]

KUUUURWA!!!!!!!

Doom 3 - Akcja gry toczy się na Marsie, w wielkim ośrodku badawczym Union Aerospace Corporation (UAC). Korporacja ta wcześniej zajmowała się eksploracją kosmosu i rozwojem biotechnologii, lecz postanowiła poszerzyć swą działalność o archeologię.

Bioshock 1,2 - widze na google screeny, same jakies potwory SF.

Alien vs Predator - widze screeny, same potwory. W dwóch słowach - SF!!

S.T.A.L.K.E.R - zombie? SF!!

Left 4 Dead 1,2 - moze być chyba.

F.E.A.R. 1 - OMG.


CZY WY NA SERIO MACIE PROBLEMY Z CZYTANIEM ZE ZROZUMIENIEM? PISAŁEM, ZE NIE CIERPIĘ SF... JEZU.

02.09.2010
17:05
[8]

Vany Van [ MrFragger89 ]

Chyba w SWAT'a sobie pogram, skoro niczego sie tutaj nie dowiem.

02.09.2010
17:09
[9]

Prodayle [ PRO TANK ]

STALEKR - sam jesteś kurwa zombie sf
weś napjpierw se poczytaj o czarnobylu, jak i o samej grze, dobra? bo mnie "KUUUURWA" wnerwiasz!

02.09.2010
17:09
smile
[10]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

HL to nie jest SF . To najlepsza gra świata, stalker tez, sory, ale jesli traktujesz takie gry jak SF i na nie lejesz to jesteś zwykła pała.

S.T.A.L.K.E.R - zombie? SF!!

Left 4 Dead 1,2 - moze być chyba.


Haha w stalkerze zombie to SF, a l4d to już może być człowieku jesteś genialną pałą.

02.09.2010
17:10
[11]

Kar0oOl [ Konsul ]

Może medal of honor airborne ?? Battlefield bad company 2 ?? COD 4,5,6 ( nie sprecyzowałeś w którego grałeś) Polecam. Naprawdę dobre strzelanki. ;D

02.09.2010
17:12
smile
[12]

Vany Van [ MrFragger89 ]

@Prodayle --> W dupie mam Twoje mutanty z Czarnobyla. Chce zagrać w normalną grę gdzie będę żołnierzem, tudzież terrorystą i zabijał NORMALNYCH ludzi mając przed sobą na ekranie lufę mojego AK-47 lub też innej broni. Tak jak w PROJECT IGI czy też w MAX'ie. I sie nie wnerwiaj, bo jeszcze bardziej spuchniesz... ;]
@Kar0oOl --> O widzisz, pomyślę nad Medal of honor, dzieki :D

02.09.2010
17:19
smile
[13]

Prodayle [ PRO TANK ]

a L4D może być? bosz...
a tak przy okazji, zwykła nawalanka? a może być na dzikim wscho... e... zachodzie? to polecam Call Of Juarez: Więzy Krwi ;p mutancie niedorobiony

edit:
eee.. Kar0oOl... COD 6 jeszcze nie wyszło ;/

02.09.2010
17:21
[14]

Kar0oOl [ Konsul ]

Również polecam grę z [13]
EDIT:
Jak to nie ?? a mw2? Wiem że nie nazywa się cod 6 ale jest to 6 część call of duty. ;]

02.09.2010
17:23
[15]

Vany Van [ MrFragger89 ]

No to obczaje^^
Dzieki ;)

@Prodayle --> klęknij do miecza :)

02.09.2010
17:24
[16]

Prodayle [ PRO TANK ]

karolku mój... mw2 to przecież 5. część... *_* nie zmuszaj mnie żebym cie nazwał mutantem
black ops jeszcze nie wyszło

02.09.2010
17:26
[17]

Kar0oOl [ Konsul ]

Prodayle -> A czym wg Ciebie było Call of Duty: World at War jak nie piątą częśćą coda hmmm ?? Najpierw zagłęb się w temat a dopiero potem pisz na forum ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.