GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada probelm

02.09.2010
16:40
smile
[1]

baso [ Konsul ]

Neostrada probelm

Siemka. Mojemu koledze ciągle przerywa internet i może go nie mieć przez nawet 1 godzinę, a potem znowu ma i za jakiś krótki czas znowu go wywala (1mega internet). Ludzie od neostrady przyjechali do niego i mówią że nic nie mogą z tym zrobić. Ma już tak od miesiąca.
Wiecie co może być przyczyną??? jeżeli tak to proszę napiszcie jak to naprawić wymienili mu kable na nowe livebox mówią że działa poprawnie. Z góry dzięki jak pomożecie

02.09.2010
16:42
smile
[2]

jojo12121212 [ Pretorianin ]

Niech poda parametry linii.

02.09.2010
16:58
[3]

baso [ Konsul ]

a jak to się sprawdza?

02.09.2010
16:58
smile
[4]

jojo12121212 [ Pretorianin ]

W modemie zakładka statystyki adsl.

02.09.2010
16:59
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Ludzie od neostrady przyjechali do niego i mówią że nic nie mogą z tym zrobić.

Czy ludzie od neostrady stwierdzili, że to wina komputera? Jeżeli to wina operatora to czy ludzie od neostrady nie zapominają o wysyłaniu rachunków w pełnej wysokości za ten bubel?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.