
baso [ Konsul ]
Neostrada probelm
Siemka. Mojemu koledze ciągle przerywa internet i może go nie mieć przez nawet 1 godzinę, a potem znowu ma i za jakiś krótki czas znowu go wywala (1mega internet). Ludzie od neostrady przyjechali do niego i mówią że nic nie mogą z tym zrobić. Ma już tak od miesiąca.
Wiecie co może być przyczyną??? jeżeli tak to proszę napiszcie jak to naprawić wymienili mu kable na nowe livebox mówią że działa poprawnie. Z góry dzięki jak pomożecie

jojo12121212 [ Pretorianin ]
Niech poda parametry linii.
baso [ Konsul ]
a jak to się sprawdza?

jojo12121212 [ Pretorianin ]
W modemie zakładka statystyki adsl.
mirencjum [ operator kursora ]
Ludzie od neostrady przyjechali do niego i mówią że nic nie mogą z tym zrobić.
Czy ludzie od neostrady stwierdzili, że to wina komputera? Jeżeli to wina operatora to czy ludzie od neostrady nie zapominają o wysyłaniu rachunków w pełnej wysokości za ten bubel?