GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o kodeki

02.09.2010
16:13
[1]

sebekg [ Legend ]

Pytanie o kodeki

Czesc

Mam pytanie dostalem od znajomego kilka plikow w takich formatach:

bluray-x264-2010-mv4u i standardowe mkv tylko ze jak wlaczam to idzie tylko dzwiek i to tez nie taki jak powinien byc, jakie kodeki musze zainstalowac jeszcze ?

Matroksa mam kodeki, ffdshow takze. I o dziwo kilka innych plikow mam na kompie ktorych nie moge odtworzyc, sa to m.in VOB i tak jak pisalem mkv ktorych obrazu nie wyswietla dlaczego ?

Dzieki za odpowiedz.

02.09.2010
16:14
smile
[2]

jojo12121212 [ Pretorianin ]



Odpala wszystko z dxva, niestety za dźwięk po coax/optical/hdmi trzeba zapłacić.

02.09.2010
16:16
smile
[3]

.exe [ Pretorianin ]

Hhhmmm...od kiedy używam VLC Playera kodeki są mi nie potrzebne, odtwarza dosłownie wszystkie formaty bez instalowania zewnętrznych kodeków. Idealny do .mkv, spróbuj

02.09.2010
17:05
smile
[4]

sebekg [ Legend ]

VLC pamietam z Apple :) wiec wiem co i jak. Obydwa super dzialaja i obydwa odtwarzaja wszystko. Takze zostawiam sobie obydwa, dzieki wielkie !!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.