sebekg [ Legend ]
Pytanie o kodeki
Czesc
Mam pytanie dostalem od znajomego kilka plikow w takich formatach:
bluray-x264-2010-mv4u i standardowe mkv tylko ze jak wlaczam to idzie tylko dzwiek i to tez nie taki jak powinien byc, jakie kodeki musze zainstalowac jeszcze ?
Matroksa mam kodeki, ffdshow takze. I o dziwo kilka innych plikow mam na kompie ktorych nie moge odtworzyc, sa to m.in VOB i tak jak pisalem mkv ktorych obrazu nie wyswietla dlaczego ?
Dzieki za odpowiedz.

jojo12121212 [ Pretorianin ]
Odpala wszystko z dxva, niestety za dźwięk po coax/optical/hdmi trzeba zapłacić.

.exe [ Pretorianin ]
Hhhmmm...od kiedy używam VLC Playera kodeki są mi nie potrzebne, odtwarza dosłownie wszystkie formaty bez instalowania zewnętrznych kodeków. Idealny do .mkv, spróbuj

sebekg [ Legend ]
VLC pamietam z Apple :) wiec wiem co i jak. Obydwa super dzialaja i obydwa odtwarzaja wszystko. Takze zostawiam sobie obydwa, dzieki wielkie !!!