kgx56 [ Legionista ]
Żarty z cyklu "puk, puk"
jakie znacie żarty zaczynające się od "puk, puk"?
Sam trochę znam, ale chcę poznać więcej np:
-puk puk!
-kto tam?
-Mery
-jaka Mery?
-Mery Christmas!!
-puk puk!
-kto tam?
-Batman
-co chcesz?
-jagodziankę
:D
taki_sobie_gostek [ Pretorianin ]
-puk puk
-kto tam?
-stanson
kgx56 [ Legionista ]
nie rozumiem...
chodzi mi o coś co można powiedzieć każdemu i każdy będzie rozumiał

mrgiveman [ Forza Milan ! ]
-puk puk!
-kto tam?
-Batman
-co chcesz?
-jagodziankę
raziel88ck [ Legend ]
-puk puk
-kto tam?
-stanson
-czego chcesz?
-przyszedłem po nowe wiosła
-a po co ci nowe wiosła?
-bo stare się połamały
PaJot [ Pretorianin ]
[4] Racja, smutne.
-puk puk!
-spier****j!

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
puk, puk
kto tam?
hipopotam, co moge zjesc?
idz se stad
nie
to nie
to nie
TAK!
grish_em_all [ Legend ]
knock knock
-who is it?
-me, i kill you

Macco™ [ Child Of The Damned ]
puk, puk!
-Kto tam?
-Harcerze
-Nie wierze
-Otwieraj chamie, ZOMO nie kłamie!
Poohatch [ The Evil Candy ]
PUK, PUK!
-Kto tam?
-Down.
-Sam?
-Nie. Zespołem.
PUK, PUK!
-Kto tam?
-Policja.
-Ale nikogo nie ma w domu.
-To przyjdziemy później.
-Ciao!

Szymono111 [ Chor��y ]
-Puk,puk
-Kto tam?
-Jurek!
-Jaki Jurek?
-Ogórek!Kiełbasa i sznurek!

lostman [ Pretorianin ]
bezio007[IsBack] [ Konsul ]
- PUK, PUK!
- Robin, k*rwa mać, nie pukaj tylko wsiadaj.

Freeman992 [ Generaďż˝ ]
- Puk, puk!!!
- Kto tam?
- Sąsiadki!!!
- Nie ma siatek!!!
adam11$13 [ In Paradise City ]
-puk.puk,puk,puk
-Czy panowie muszą tak napie...lać od bladego świtu?!Wypi...dlaj pan z tą harmoszką ,bo panu w d..pę strzelę!
Hard as Stone [ Inkwizytor ]
Puk puk
Kto tam ?
Sataniści
Ale Andrzejka nie ma w domu ...

Regis [ ]
No to polecę po bandzie - klimaty informatyczne ;D
1.
- puk, puk
- kto tam?
- ...
- ...
- Java
2.
- puk, puk
- Assembler!
- kto tam?
UWAGA! Pod żadnym pozorem nie opowiadaj ich na imprezie ;P
sebu9 [ O_o ]
- puk, puk
- Kto tam ?
- A co kto tam ?!
- A co puk puk ?!
GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]
- puk puk
- kto tam?
- satanista!
- nie wierzę!
- jak Boga kocham!