GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Żarty z cyklu "puk, puk"

02.09.2010
15:55
[1]

kgx56 [ Legionista ]

Żarty z cyklu "puk, puk"

jakie znacie żarty zaczynające się od "puk, puk"?

Sam trochę znam, ale chcę poznać więcej np:

-puk puk!
-kto tam?
-Mery
-jaka Mery?
-Mery Christmas!!


-puk puk!
-kto tam?
-Batman
-co chcesz?
-jagodziankę

:D

02.09.2010
15:58
[2]

taki_sobie_gostek [ Pretorianin ]

-puk puk
-kto tam?
-stanson

02.09.2010
15:59
[3]

kgx56 [ Legionista ]

nie rozumiem...

chodzi mi o coś co można powiedzieć każdemu i każdy będzie rozumiał

02.09.2010
16:02
smile
[4]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

-puk puk!
-kto tam?
-Batman
-co chcesz?
-jagodziankę

02.09.2010
16:02
[5]

raziel88ck [ Legend ]

-puk puk
-kto tam?
-stanson
-czego chcesz?
-przyszedłem po nowe wiosła
-a po co ci nowe wiosła?
-bo stare się połamały

02.09.2010
16:03
[6]

PaJot [ Pretorianin ]

[4] Racja, smutne.
-puk puk!
-spier****j!

02.09.2010
16:09
smile
[7]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

puk, puk
kto tam?
hipopotam, co moge zjesc?
idz se stad
nie
to nie
to nie
TAK!

spoiler start
Sorry za ortografię, ale mi się pisać nie chce.
spoiler stop

02.09.2010
16:11
[8]

grish_em_all [ Legend ]

knock knock
-who is it?
-me, i kill you

02.09.2010
16:12
smile
[9]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

puk, puk!
-Kto tam?
-Harcerze
-Nie wierze
-Otwieraj chamie, ZOMO nie kłamie!

02.09.2010
16:16
[10]

Poohatch [ The Evil Candy ]

PUK, PUK!
-Kto tam?
-Down.
-Sam?
-Nie. Zespołem.

PUK, PUK!
-Kto tam?
-Policja.
-Ale nikogo nie ma w domu.
-To przyjdziemy później.
-Ciao!

02.09.2010
16:17
smile
[11]

Szymono111 [ Chor��y ]

-Puk,puk
-Kto tam?
-Jurek!
-Jaki Jurek?
-Ogórek!Kiełbasa i sznurek!

02.09.2010
16:19
smile
[12]

lostman [ Pretorianin ]


02.09.2010
16:24
[13]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

- PUK, PUK!
- Robin, k*rwa mać, nie pukaj tylko wsiadaj.

02.09.2010
17:46
smile
[14]

Freeman992 [ Generaďż˝ ]

- Puk, puk!!!
- Kto tam?
- Sąsiadki!!!
- Nie ma siatek!!!

02.09.2010
17:54
[15]

adam11$13 [ In Paradise City ]

-puk.puk,puk,puk
-Czy panowie muszą tak napie...lać od bladego świtu?!Wypi...dlaj pan z tą harmoszką ,bo panu w d..pę strzelę!

02.09.2010
18:04
[16]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Puk puk
Kto tam ?
Sataniści
Ale Andrzejka nie ma w domu ...

02.09.2010
18:15
smile
[17]

Regis [ ]

No to polecę po bandzie - klimaty informatyczne ;D

1.
- puk, puk
- kto tam?
- ...
- ...
- Java

2.
- puk, puk
- Assembler!
- kto tam?

UWAGA! Pod żadnym pozorem nie opowiadaj ich na imprezie ;P

02.09.2010
18:21
[18]

sebu9 [ O_o ]

- puk, puk
- Kto tam ?
- A co kto tam ?!
- A co puk puk ?!

02.09.2010
18:24
[19]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

- puk puk
- kto tam?
- satanista!
- nie wierzę!
- jak Boga kocham!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.