GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pogromca iPada pokazany na IFA 2010

02.09.2010
15:36
[1]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Pogromca iPada pokazany na IFA 2010

Na trwających właśnie targach IFA 2010 koreański koncern Samsung pokazał światu swój najnowszy tablet multimedialany Galaxy Tab, który dzięki bogactwu różnych funkcji, może okazać się prawdziwym pogromcą iPada.



Swoja droga to rzeczywiscie moze byc najpowazniejsza konkurencja dla iPada, nie liczac tabletow, jakie szykuje Asus. Te jednak beda znacznie drozsze. Jesli Galaxy Tab bedzie kosztowal mniej niz iPad to pozamiata na rynku. Chyba, ze Apple przyspieszy premiere mniejszych iPadow z 7" ekranami.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.