Kar0oOl [ Konsul ]
The saboteur - problem
Mam problem z niekończącym się ładowaniem gry po uruchomieniu jej. Przeleci krótki filmik od EA i potem gra zaczyna się ładować. W tym problem że nie kończy. ;/ Pomocy ;)
Kar0oOl [ Konsul ]
up
rog1234 [ Gold Cobra ]
Procesor dwurdzeniowy? Karta Radeon? Patche są?
EDIT
Nie upuj po paru minutach, bo tylko spamujesz.
kluha666 [ Legend ]
Z tego co pamiętam, taki problem występuje w pirackiej wersji gry.
Kar0oOl [ Konsul ]
Procesor dwurdzeniowy amd athlon 4200+ karta geforce gt 240. Ostatnio aktualizowałem sterowniki directa i physyx
gracz12301 [ Senator ]
Gra jest oryginalna ?
Kar0oOl [ Konsul ]
Zgadza się. Jest to pirat. Ale ja nie jestem aż takim wielkim piratem ponieważ gdy ściągam jakąś grę to testuję ją ( nie przechodzę całej tylko załóżmy posiedzę z godzinkę) i jeśli mi się spodoba to kupuję. Więc proszę o pomoc ponieważ raczej kupię tą grę z tego co widzę na gameplay'ach ;p
Kar0oOl [ Konsul ]
Bardzo proszę o pomoc. Chciałbym przetestować grę przed kupnem. Nie lubię kupować w ciemno.
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Wiem na czym polega problem, ale nie mogę Ci powiedzieć. To by naruszyło regulamin i poleciałyby głowy.
Kar0oOl [ Konsul ]
A mógłbyś na gg ?? 5618454