GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The saboteur - problem

02.09.2010
15:12
[1]

Kar0oOl [ Konsul ]

The saboteur - problem

Mam problem z niekończącym się ładowaniem gry po uruchomieniu jej. Przeleci krótki filmik od EA i potem gra zaczyna się ładować. W tym problem że nie kończy. ;/ Pomocy ;)

02.09.2010
15:19
[2]

Kar0oOl [ Konsul ]

up

02.09.2010
15:20
[3]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Procesor dwurdzeniowy? Karta Radeon? Patche są?

EDIT
Nie upuj po paru minutach, bo tylko spamujesz.

02.09.2010
15:20
[4]

kluha666 [ Legend ]

Z tego co pamiętam, taki problem występuje w pirackiej wersji gry.

02.09.2010
15:21
[5]

Kar0oOl [ Konsul ]

Procesor dwurdzeniowy amd athlon 4200+ karta geforce gt 240. Ostatnio aktualizowałem sterowniki directa i physyx

02.09.2010
15:25
[6]

gracz12301 [ Senator ]

Gra jest oryginalna ?

02.09.2010
15:28
[7]

Kar0oOl [ Konsul ]

Zgadza się. Jest to pirat. Ale ja nie jestem aż takim wielkim piratem ponieważ gdy ściągam jakąś grę to testuję ją ( nie przechodzę całej tylko załóżmy posiedzę z godzinkę) i jeśli mi się spodoba to kupuję. Więc proszę o pomoc ponieważ raczej kupię tą grę z tego co widzę na gameplay'ach ;p

02.09.2010
15:44
[8]

Kar0oOl [ Konsul ]

Bardzo proszę o pomoc. Chciałbym przetestować grę przed kupnem. Nie lubię kupować w ciemno.

02.09.2010
15:53
[9]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Wiem na czym polega problem, ale nie mogę Ci powiedzieć. To by naruszyło regulamin i poleciałyby głowy.

02.09.2010
15:55
[10]

Kar0oOl [ Konsul ]

A mógłbyś na gg ?? 5618454

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.