GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zamiana gry

02.09.2010
14:57
[1]

xgk [ DANTEm ]

zamiana gry

wam. Mam do was pytanie:- Kolega chce się ze mną zamienić , ja mu dam just cause 2 a on mi da assasins creed 2 i mam pytanie czy to się opłaca?
Wiem że było dużo takich wątków ale prosze o pomoc

02.09.2010
15:00
[2]

gtowiec [ Kanapka ]

a nie lepiej się pozamieniać że ty mu oddasz jak skończysz grę a on tak samo
bo pewnie więcej zapłaciłeś za just couse 2

moim zdaniem jednak ac II jest lepsze

02.09.2010
15:08
[3]

xgk [ DANTEm ]

ale ja skonczyłem just cause a on assasins creed 2 i chce just na zawsze bo mu się spodobał a ja chce ubić dobry interes.

02.09.2010
15:15
[4]

niezny_95 [ Airborne ]

A musicie się od razu zamieniać ? Nie możesz pożyczyć od niego załóżmy na miesiąc, a ty JC2 na miesiąc i po sprawie

02.09.2010
15:28
[5]

kluha666 [ Legend ]

Jak się zamienisz będziesz mu musiał oddać pasy do konta Steam. Myślę, że się z tym liczysz.

02.09.2010
15:30
[6]

Asmodeusz [ Legend ]

na PC czy konsole?

Bo np na PS3 JC2 jest warty ciut wiecej niz AC2 i wymiana by szla jedynie za doplata (AC2+ troche kasy za JC2). Sprawdz ceny na Allegro.

02.09.2010
19:35
[7]

xgk [ DANTEm ]

Na xbox 360 , ale ja dałem za niego 219,99 a on 199 ale poprostu wole mieć w kolekcji ten lepszy tytuł dłatego chcę zamiany.
Czyli zamieniac się spokojnie?
A czy wersja xbox jest gorsza od tej na ps3 czy takie same bo za jakiś mieśąc i pół będe mógł kupić wersje na ps3?

02.09.2010
19:52
[8]

xgk [ DANTEm ]

UP

02.09.2010
19:53
[9]

Interior666 [ Konsul ]

Ja bym się nie zamieniał ewentualnie jakieś pożyczenie na miesiąc czy coś takiego.

02.09.2010
19:56
[10]

xgk [ DANTEm ]

A mógłbyś powiedzieć czemu

02.09.2010
20:13
[11]

niezny_95 [ Airborne ]

A kolega to taki cham że nie pożyczy ci tej gry ?

02.09.2010
20:16
[12]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

No tak.On kupił za 2 stówy i teraz mu da pograć za darmo.W łeb się puknij.
Ja bym się zamienił na stałe.

02.09.2010
20:16
[13]

Asmodeusz [ Legend ]

[7]

Z tego co widzialem takie same.

Jesli chodzi o wymiane - nikt ci nie broni. ot mowie, ze jakbym JA wymienial np. na gametrade to bym chcial jeszcze kasy do wyrownania. No i ja kieruje sie cenami na allegro a nie cenami ze sklepu.

02.09.2010
20:49
[14]

xgk [ DANTEm ]

ale on ma właśnie tylko tą jedną gre.
nie chodzi mi o ceny tylko o grywalnośc

03.09.2010
00:40
[15]

Interior666 [ Konsul ]

Nie zamieniał bym się bo do Just Cause 2 powracam wiele razy a AC II przeszedłem i zapomniałem o tej grze.
12--> widać, że masz prawdziwych kolegów, ja już nie raz dawałem kolegą gry na zawsze za darmo, a płaciłem za nie dosyć sporo.

03.09.2010
01:06
[16]

peterkarel [ DX ARMY ]

[15] ====> kolegom

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.