GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gniew prezesa, trafił Migalskiego

02.09.2010
14:04
smile
[1]

ksips [ Legend ]

Gniew prezesa, trafił Migalskiego



To ta polityka "na hipisa" którą propagowało PiS w trakcie kampanii - tj. polityka miłości ;D

02.09.2010
14:07
smile
[2]

piokos [ 147 ]

cha im w de, obu

02.09.2010
14:19
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

"...Partia - to ręka milionopalca,

w jedną miażdżącą pięść zaciśnięta.

Jednostka - zerem, jednostka - bzdurą..."

02.09.2010
14:28
[4]

Belert [ Legend ]

i tak dobrze ze go jak Ernsta Röhma nie rozstrzelali.
Jeden Wódz, Jeden naród, jedna partia :)

02.09.2010
14:30
[5]

qLa [ MPO Medic ]

Ale przeciez to juz bylo - Jurek, Dorn etc.

Belert
xD

02.09.2010
14:36
smile
[6]

eJay [ Quaritch ]

Zachowanie deputowanego Marka Migalskiego wskazywało wyraźnie, że jego priorytetem jest działalność na rzecz własnej kariery, a nie dobro Prawa i Sprawiedliwości.

W PiS nie ma ludzi myślących. Nazwij oszołoma oszołomem, to ci oszołom powie, ze sam jesteś oszołomem :)

02.09.2010
14:38
smile
[7]

Widzący [ Legend ]

Sprawdzić Go, jak nie ma pisów sino kłutych na piersi to zdrajca i pies niewierny. Zresztą prezes dawno go już podejrzewał o sprzyjanie platformistom. Wygnać go z pisraju do Syjamu, albo na Madagaskar.

02.09.2010
14:38
smile
[8]

kastore [ Troll Slayer ]

Po pierwsze Migalski nie jest i jak już widać nie bedzie członkiem PiS. Wykorzystał listę partii do europarlamentu i swoje nazwisko, żeby się tam dostać. Kiedyś próbował wejść w buty pisowca, ale chyba nie miał nerwa wytrzymać. Tak samo zresztą PiS wykorzystało go jako maskotkę medialną w kampanii prezia.
Teraz jest już niepotrzebny, a, że sam zaczął głupoty gadać na swoich "dobrodziejów" , podłożył im się po prostu, co bardzo im pasowało.

Większym problemem jest dla PiS pozostała dwójka, Kluzik-Rostkowska i Poncyliusz, bo nie skrytykowali otwarcie Migalskiego, nawet puszczają do niego oko, a są członkami partii i zasłużyli się podczas kampanii.


Edit , oops, ale gafa, dzieki albz

02.09.2010
14:44
[9]

albz74 [ Legend ]

Gęsicka ?

02.09.2010
16:03
smile
[10]

miki [ Too Deep ]

Prezes rządzi, Prezes radzi, Prezes nigdy cię nie zdradzi!
A jednak! Kłamczyński szybko rozprawia się z niepokornymi przydupasami.

BTW Zaczynam podziwiać Prezia za jego odwagę na rocznicowym zjeździe: kłamać w żywe oczy uczestnikom strajku sierpniowego, w sytuacji gdy wszyscy obecni wiedzą jak było. Tylko nie spodziewał się że jest jeszcze duch w narodzie, czyli Krzywonos na sali...

02.09.2010
16:04
smile
[11]

artiart [ Pretorianin ]

Różnica między Jarkiem a Rudym jest taka że Jarek usuwa tych którzy grają na siebie i zamiast wylewać swoje zale na zjazdach partyjnych robią to w mediach. Rudy usuwa tych którzy mogą być zagrożeniem dla jego pozycji w partii (Olechowski, Rokita, Gilowska, Płażyński, próba na Schetynie narazie się nie powiodła). No i lubi obstawiać się głupszymi od siebie, nawet prezydenturę gotów był takiemu zafundować.

02.09.2010
16:14
smile
[12]

smalczyk [ Senator ]

Różnica między Jarkiem a Rudym jest taka że Jarek usuwa tych którzy grają na siebie
Rudy usuwa tych którzy mogą być zagrożeniem dla jego pozycji w partii

Grunt to precyzyjne wskazanie różnic.

02.09.2010
16:23
smile
[13]

andrey226 [ Konsul ]

No cóż,Kaczyński w swoim myśleniu jest absolutnie nieomylny.I ci,co myślą inaczej niż Jarek to zdrajcy,komuchy,oszołomy i w ogóle wykolejony element.Dziwię się Migalskiemu,że wszedł w takie nieodpowiednie dla siebie towarzystwo.No chyba,że aż tak bardzo chciał dostać się do eurożłoba.,że nieważne były,,osoby towarzyszące''.Ale inni też już podnoszą łby;Poncyliusz,Kluzik-Rostkowska czy Jakubowska.Bunt w PIS-ie to tylko kwestia czasu.

02.09.2010
16:28
smile
[14]

Ward [ Legend ]

niech się rebeliant migacz cieszy , że nie skończyło się tak ;->


Gniew prezesa, trafił Migalskiego - Ward
02.09.2010
16:33
smile
[15]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

:D

Jarek po prostu kosi xD
Słyszał ktoś "Smoleńsk rap" w esce rock? Dzisiaj.

02.09.2010
16:35
smile
[16]

Tal_Rascha [ Undomiel ]

->


Gniew prezesa, trafił Migalskiego - Tal_Rascha
02.09.2010
16:49
smile
[17]

andrey226 [ Konsul ]

Ward,człowiek myślący inaczej niż szefuncio musi być zaraz rebeliantem?!

02.09.2010
16:54
smile
[18]

Ward [ Legend ]

andrey226 - tak
rozgadana demokracja jest dla słabych
imperatorze prowadź ;->

02.09.2010
16:56
smile
[19]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

A Wy dalej o PiS? Hallooooo .. zmieniło się sporo na scenie politycznej :D

02.09.2010
17:18
smile
[20]

super game fan [ Generaďż˝ ]

Migalski nie był w PiSie, a jedynie wystartował z ich listy do europarlamentu i był w ich klubie.

Nie dziwie sie, że go wyrzucili, skoro starał sie po prostu nabić sobie popularność zamiast zaproponować zmiany w wewnętrznym gronie. Takie rzeczy są chamskie i każda zorganizowana partia wyrzuciłaby takiego delikwenta.

02.09.2010
18:00
[21]

kamyk_samuraj [ Legend ]

[14] -> Zawsze wiedziałem, że Kaczyński to wcielone zło. Kto następny przywdzieje hełm Vadera?

02.09.2010
19:40
smile
[22]

HeadShrinker [ Generaďż˝ ]

Smalczyk->

Nie będziesz nam tu zomowcu tłumaczył, że czarne jest czarne :D

02.09.2010
20:03
[23]

Belert [ Legend ]

Kłamczuszek w hełmie Lorda Vadera buahahaha

02.09.2010
20:47
[24]

marszym [ Senator ]

Cpt. Obvious ostrzega: Ogóraski, na fotce jest Imperator Palpatine a nie Lord Vader :P

02.09.2010
21:12
smile
[25]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

deTorquemada
A Wy dalej o PiS? Hallooooo .. zmieniło się sporo na scenie politycznej

Zlikwidowali PiS?!

02.09.2010
21:12
[26]

kamyk_samuraj [ Legend ]

Cpt. Obvious ostrzega - to uczniowie Lorda Ka są tępieni a sam Lord pozostaje nieuchwytny kryjąc się za zasłoną Ciemnej Strony Mocy. I w związku z utratą swego kolejnego ucznia poszukuje kolejnej mordyy do pokazywania w TV

02.09.2010
22:27
[27]

maniekk44 [ Pretorianin ]

nie znam całych okoliczności sprawy ale Migalski twierdził że próbował w partii swoje bóle zawarte w liście prywatnie przedstawiać a że nikt go nie słuchał to publicznie się rozpisał - jeśli to prawda to wszelkie sankcje wymierzone w niego są idiotyczne, jeśli kłamał to słusznie został ukarany ... okaże się niedługo jaka była prawda ...
a jeśli o strategię wyborczą to kłócenie się o to jest bezzasadne bo nikt nie wie czy jeśli mocniej postawić by kwestie smoleńską to Kaczyński by wygrał ...

02.09.2010
23:02
smile
[28]

olivierpack [ Senator ]

Może platfusy zatrą ręce, ale zasadniczo jestem zdania, że Jarosław jest za dobry na prezesa partii, która mogłaby odstawić Tuska od żłoba. Gdyby został prezydentem to by było dla niego w sam raz, a tak nie można przewodzić partii, która ma zwyciężać, lansując jedynie kwestie osobiste oparte na tragedii smoleńskiej. Osobiście ma do tego prawo i co tu kryć, każdy musiałby odreagować w jakiś sposób, szkoda że ma się to przekładać na ciągnięcie w dół największej partii opozycyjnej. Za dobry i za szczery z niego facet, a żeby wygrywać na tym poziomie trzeba być nieprzeciętnym fałszywcem i kłamcą, jak pan premier.

02.09.2010
23:25
[29]

Aen [ Anesthetize ]

Czyli teraz dobrze że nie wygrał, bo wygrywają kłamcy i fałszywcy.
Człowieku...aaa tam, nic... Po co pisać do betoniarza.

02.09.2010
23:30
smile
[30]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Za dobry i za szczery z niego facet,

Ba, podobno samo dobro w nim jest.

02.09.2010
23:36
smile
[31]

Konrad Wallenrod [ Major ]

[28]

02.09.2010
23:38
[32]

Belert [ Legend ]

hehe zwazywszy e ostatnio znowu Pana Bylego Premiera pewnej opozycyjnej partii przylapano na falszowaniu historii 1980 r to takie insyjnuacje jak z poscie 28 sa pewna bezczelnoscia :)

02.09.2010
23:49
[33]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

olivierpack >>> Ty tak na serio?
Pamiętam Ciebie z tego forume z wątku Close Combat/Frontline i te dwa lata temu wydawałeś się być mądrym człowiekiem.
Rozumiem, że można w życiu kierować się najróżniejszymi pobudkami i trwać niezłomnie przy jakiejś tam opcji politycznej. Ale nazywanie prezesa PiS człowiekiem "Za dobry i za szczery z niego facet..." mając w pamięci jego wystąpienia chociażby z ostatnich dwóch miesięcy, w tym i ostatnie, to chyba i zaciekły miłośnik prezesa, w końcu musi dostrzec, że coś jest nie tak jednak...

Miałem się nie dopisywać zbytnio do wątków politycznych po moim powrocie na forume, ale teksty ludzi takich jak ty aż szokują.
Na serio można żyć aż w takim "never neverlandzie"?

Co do samej akcji z Migalskim, to prezes PiS udowadnia, że umizgi za czasów wyborów w stronę SLD i socjalizmu nie są dla niego niczym głupim.
ostatnich posunięć prezesa sam Stalin by się nie powstydził, a podejrzewam, że i samemu prezesowi żyłoby się pewnie teraz lepiej, gdyby można było powtórzyć akcję jakie przeprowadzał ów wspomniany "wódz narodu" na swoich przeciwnikach politycznych. Gdyby nastały teraz czasy wojennego chaosu, a prezes by je przeżył, nie zdziwiłbym się gdyby otoczył się zbrojną falangą, wygolonych młodzieńców i pokazywał otwarcie, jak z nim należy rozmawiać...

02.09.2010
23:50
smile
[34]

Konrad Wallenrod [ Major ]

Belert

Może inaczej : Historię piszą zwycięzcy ... JK jako wielki przegrany napisać jej według swojej wizji nie może ... Dlatego przeinacza fakty i stosuje różne wybiegi. Owe wybiegi najczęściej podobają się ludziom, którzy za całe zło tego świata, obarczają układ, Rosjan i cyklistów. Przypomina on Goebbelsa, który tłumaczył Volksstrumistom, że coraz większa nacisk wojsk na Rzeszę to tylko nowa taktyka, która pozwoli na pełne wykorzystanie możliwości bojowych Niemców na własnym, znajomym terytorium.

02.09.2010
23:54
[35]

Aen [ Anesthetize ]

Stalin, Goebbels... Ludzie, to tylko Kaczyński, bez przesady. Pokrzyczy, potupie, ściągnie zainteresowanie jak w cyrku i wsio. Wbrew temu co chciałby myśleć on sam i jego zausznicy, nie jest groźny dla żadnych Układów itd. - zwykli ludzie się nim interesują, komentują i śmieją z jego zachowań tak jakby zobaczyli jakiegoś pseudo-kaznodzieję na rynku. Przyciąga uwagę, ale w gruncie rzeczy to przegraniec, na co wskazują kolejne wybory.

02.09.2010
23:58
[36]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Aen >>> Jakby nie było połowa wyborców była z a tym "tylko Kaczyńskim"...

Mam nadzieję, że coraz więcej tych niezacietrzewionych jego zwolenników będzie dostrzegało, że to chory człowiek, bo niestety choć on jest "tylko", to jednak w przyszłorocznych wyborach ma szansę znowu rządzić tym całym pierdolnikiem...

02.09.2010
23:58
[37]

MANOLITO [ Senator ]

Aen, na kaczora zagłosowało 8mln polaków (osiagniecie takeigo wyniku trudno nazwać klęską), jeśli utrzyma się ta tendencja, to po koljenych sukcesach naszego rzadu wymiecie platformę z parlamentu.

03.09.2010
00:40
smile
[38]

Backside [ Senator ]

Różnica między Jarkiem a Rudym

No właśnie, najważniejsze jest to, żeby znaleźć punkt zaczepienia. A niech sobie wyrzucają Migalskiego, ale najważniejsze, że Tusk jest kretynem i karierowiczem! I strasznym kłamczuchem (nawet ostatnio miałem nieprzyjemność oglądać jego konferencję prasową, gdzie wypowiadał się o wzroście gospodarczym - padały liczby rzędu 250%, biliony euro w budżecie i coś o rozsypywaniu złota na ulicach!)


Bierzcie przykład z deTorquemady - on ma zawsze na forum uśmiech na twarzy, nawet gdy sam się śmieje ze swoich dowcipów :)

03.09.2010
00:49
[39]

MANOLITO [ Senator ]

Backside, wy od kilku lat nic innego nie robicie jak za przeproszeniem pieprzycie o pisie i jego problemach ładujac sobei tym bateryjki, zupełnie ignorujac, że własnie ten "rudy" prowadzi nasz kraj na skraj przepaści, bo to są prawdziwe problemy, a nie to, że kaczor pokłucił sie z migalskim.

03.09.2010
01:04
smile
[40]

olivierpack [ Senator ]

meryphillia. Oczywiście, że na serio. A jak lubię lody malinowe, a nie truskawkowe to już nie wydaje się mądrym człowiekiem? I zawsze podziwiam postawę zdziwienia, jak to hipotetycznie stoi facet w domu i rozmyśla jaki to ten facet za oknem dziwny, dziwne rzeczy robi, dziwnie wygląda, dziwnie się zachowuje, czubek jakiś. Kiedy jednocześnie ten za oknem spogląda z politowaniem na faceta w domu, a na wejściu domu wisi szyld "dom wariatów":)

03.09.2010
01:08
[41]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

MANOLITO---->

Nie do końca masz rację, brak opozycji z prawdziwego zdarzenia, prowadzonej przez rozsądnego człowieka, jest absolutnie podstawowym problemem, bo skutkującym bezpośrednio tym, że Platforma może bezkarnie robić prawie wszystko, tak długo, jak tylko straszy Polaków złym Kaczorem, a tenże Kaczor całym swoim zachowaniem, ostatnio to wręcz każdym swoim gestem, uskutecznia ten wizerunek i strachy Polaków. To wszystko są naczynia połączone.

03.09.2010
01:11
smile
[42]

Backside [ Senator ]

MANOLITO ---> to "Wy" jest absolutnie żałosne. Jest to kłamstwo, które "WY!!!" powtarzacie od lat usiłując podporządkować sobie podział poglądów na najbardziej prymitywną zero-jedynkową zasadę.

W co drugim wątku, gdzie wywiąże się dyskusja, osoby "naskakujące na PiS" są zobowiązane rozpisywać się o tym, że brak poparcia dla tej partii nie oznacza automatycznego poparcia dla PO.

Nie ma "Was", jestem "ja" i nie przypominam sobie, żebym wpisywał się politycznie do więcej niż co 50 tematu (chcesz, kliknij na mój nick i sobie sprawdź jak bardzo jestem aktywny).
Jeśli nie jesteś w stanie spamiętać "z kim" rozmawiasz i czy masz przed sobą wzorowego fana PO czy nie, to daruj sobie takie nędzne wycieczki i wyżywanie się moim kosztem.


Czy mi się to nie podoba czy nie PiS to największa opozycja i życzyłbym sobie, by reprezentował tę partię kto inny niż mości prezes. Jak widać fanom tej partii nie przeszkadza to w jak daleką skrajność on zajdzie (co pięknie obrazuje wątek o pani Krzywonos, gdzie kilku userów zaszło na wyższy level skurwysyństwa w imię wydumanej samoobrony - będą pięknej historii uczyli swoich dzieci, przez pryzmat dziecinnych sporów politykierów, którzy ową historię próbują sobie podporządkować. Ale kogo tam historia obchodzi... [Z góry uprzedzę problemy z dezunifikacją - nie stałem się nagle jej zagorzałym fanem po jej wystąpieniu]) i jak cennych ludzi się pozbędzie. Niedługo zostaną same kurskie, karskie i inne pokurcze - wtedy od PO pałeczkę przejmie piękna armia!


zupełnie ignorujac, że własnie ten "rudy" prowadzi nasz kraj na skraj przepaści, bo to są prawdziwe problemy, a nie to, że kaczor pokłucił sie z migalskim.
W dobrej walczyłem sprawie.


To czysta demagogia.
Po pierwsze "skraj przepaści" to bzdura, bardzo plastyczny opis dla tych, którzy nie znoszą Tuska - młyn na wodę jak to się mówi. Dla nich, nie wiem czy jesteś jednym z nich, gdzie Tusk się nie pokaże, czego nie powie, będzie kłamcą, zdrajcą, żydem i kto wie kim/czym jeszcze. To, że jest MASA rzeczy, które wymagają naprawy nie oznacza, że jest beznadziejnie (chyba, że ktoś patrzy na świat przez pryzmat mirencjuma - wtedy to już tylko można sobie żyły podciąć).

Po drugie - co to znaczy "ignorując". Kto ignoruje?
Rozumiem, że "przepaść" dotyczy rządu. Nie przypominam sobie, żeby rząd zajmował się komentowaniem "sprawy Migalskiego". Komentowaniem zajmują się media i tacy jak my. "Nie mieszajmy dwóch systemów walutowych".

A jeśli zrozumiałeś już(?), że nie ma żadnych "Was" to przyjmij również do wiadomości, że "sprawa Migalskiego" nie wyklucza tego, że każdy z nas ma też swoje przemyślenia na temat kwestii gospodarczych.

03.09.2010
01:15
[43]

kamyk_samuraj [ Legend ]

MANOLITO -> skoro Tusk prowadzi kraj do przepaści (a prowadzi - nie twierdzę, że nie - bo bez poważnych cięć wydatków to strach się bać, jaka będzie czekać nas przyszłość) to jak nazwiesz plan JK przedstawiany wobec kryzysu - zapożyczyć się, by potem móc zwiększyć wydatki na ożywienie gospodarki a potem żyć nadzieją, że potencjalne zyski będą na tyle duże, by pokryć pożyczkę + odsetki? "Próba lotu ptaka kiwi"?

03.09.2010
01:26
smile
[44]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

olivierpack >>> Cieszy, że choć humor nadal utrzymujesz w normie, więc to chyba faktycznie ze mną coś nie tak jest w tym smutnym jak, ten tego..., kraju. ;)

Ja tam sumienie mam czyste, głosowałem w ostatnich wyborach na Korwina, bo to pozytywny wariat (coś chyba miałeś rację z tymi wariatami ;) ) i jedyny człowiek poza tym kolesiowskim środowiskiem politycznym, które jest niczym innym, jak PZPR(bis) bez względu czy ktoś na szyldzie napisał "Prawo i Sprawiedliwość", "Obywatelska", czy wręcz "Samoobrona"...

Dziwi mnie tylko, że ludzie nadal potrafią wierzyć ślepo politykom którym kłamstwo wręcz z ust nie schodzi, jak i dziwi w ogóle, że jak za dobrych starych czasów, nikt jeszcze kos na sztorc nie postawił i nie przepędził owe polityczne bydło, a wręcz nadal od 20 lat głosuje się na te same twarze, które przy każdych wyborach nowe bzdury i kłamstwa cedzą...

03.09.2010
02:12
smile
[45]

Loon' [ Generaďż˝ ]

Backside -> z tym "Wy" to się tak nie przejmuj, towarzyszom pozostały jeszcze nawyki z minionego ustroju, teraz wprawdzie krzyczą "precz z komuną" najgłośniej ze wszystkich, niemniej najchętniej nadal ciągneliby z socjala aż miło. Gadając z pisowskim łajnem zostaniesz zetykietkowany, nie ma innego wyjścia, jesteś zomowcem, wykształciuchem, a jak nie daj Boże wolisz PO od PiS i ośmielisz się powiedzieć o tym na głos - lemmingiem.

03.09.2010
08:11
smile
[46]

ksips [ Legend ]

[43] Albo - dlaczego nie ma szczepionek na świńską grypę?! Skandal! Kopacz do dymisji! Gdyby PiS rządził, to by, to by... wykupił cały zapas 'szczepionków'! A jak!


Mija "epidemia" (medialna):

EEe, to nasz zasługa. To my podpowiedzieliśmy Ewce, ze ma nic nie kupować


^^--->

[37] To jest smutne, że przynajmniej powoła z tych 8 mln. dała się nabrać na nową twarz prezesa :(

03.09.2010
08:34
smile
[47]

Widzący [ Legend ]

A może odrobinę pięknej poezji:

03.09.2010
08:39
[48]

Konrad Wallenrod [ Major ]

Manolito

Z czego spora część zagłosowała z powodów osobistej tragedii jako go niewątpliwie dotknęła. Zagłosowali na niego bo uwierzyli w tak lansowaną teorię "poprawy" i "spokojnego" JK.

Uwierz mi, że sporo znajomych, którzy na niego głosowali otwarcie mówi, że czują się oszukani i zrobieni w balona.

Poza tym : Z tą propagandą sukcesu nie przesadzałbym ... Oczywiście pewnie lansujesz pogląd, że na JK zagłosowała prawie połowa Polaków ( co jest sporym nadużyciem ).

Zresztą jak skomentujesz słowa o tym jakoby Komorowski został wybrany przez pomyłkę i jakieś dziwne manipulacje ?

03.09.2010
08:45
[49]

MANOLITO [ Senator ]

Backside, gdzie ja tam napisałem że musisz popierać platformę skoro zajmujesz się wyłącznie problemami pisu?

po drugie, rudy pcha nasz kraj nad przepaść, policz sobie, w tym roku będzie 52mld dziury budżetowej, i wylicz sobie ile to przypada na każdy dzień od dzisiaj do końca roku, wyjdzieci że każdego dnia brakuje w budżecie lekko 300mln złoty

po trzecie co to znaczy "ignorując" a znaczy to że z jednej strony deklarujecie że nie jesteście za platformą, a dziwnym trafem znajdujecie szczególną przyjemnosć w pietnowaniu pisu równocześnie broniac platformę jak w poście na którego odpowiadam,

HaleSelasje, ja bym polemizował czy rzeczywiści eprezes jest takim potworem jakim się go przedstawia w mediach, tym bardziej że ci "ludzie " o których wspominasz w ostatnich wyborach dali mu 8mln głosów, a to znaczy że czas bezkarnosci rudego się kończy, czyli nie każdy przyjmuje za pewnik, optykę, że prezes wszystko "psuje"

kamyk_samuraj, w innym wątku już o tym pisałem, że pis jest tak samo nieudolny jak platforma, choć nie wierzę by wpompowali by kasę w gospodarkę bo by jej zwyczajnie nie mieli.;)

03.09.2010
08:47
[50]

Belert [ Legend ]

Stalin, Goebbels... Ludzie, to tylko Kaczyński, bez przesady. Pokrzyczy, potupie, ściągnie zainteresowanie jak w cyrku i wsio. Wbrew temu co chciałby myśleć on sam i jego zausznicy, nie jest groźny dla żadnych Układów itd. - zwykli ludzie się nim interesują, komentują i śmieją z jego zachowań tak jakby zobaczyli jakiegoś pseudo-kaznodzieję na rynku. Przyciąga uwagę, ale w gruncie rzeczy to przegraniec, na co wskazują kolejne wybory.

na szczescie w polsce nawet partia wodzowska jest tak do d...nic nam porzadnie nie wychodzi i dobrze :)

03.09.2010
09:38
smile
[51]

lordpilot [ Generaďż˝ ]

Znalezione na salonie:

"w żołądku Jarosława spotykają się Migalski i Dorn. Żelazny Ludwig pyta Migalskiego, czy jego też prezes połknął? Migaś na to, że nie: on tu wlazł drugą stroną.

Dowcip ten ma jednak pointę, którą napisało życie:
Kto wchodzi w bliskie kontakty z Jarosławem Kaczyńskim tak czy siak robi plum w klop."


Aż żal tu coś dopisywać, żeby nie zepsuć puenty :) To i nic nie dopiszę...

03.09.2010
09:57
[52]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Lordpilot - głęboko szukali, bo ten kawał opowiadano już o Stalinie i Gomułce

03.09.2010
12:11
[53]

zapomnialem_stary_login [ Konsul ]

Jaro sam siebie kompromituje. Szkoda, bo takie zachowanie to woda na młyn dla szczekaczy i kłamców z PO. A wystarczyło siedzieć cicho i obserwować jak PO (na całe szczęście) sama się wykańcza.

03.09.2010
12:56
[54]

Aen [ Anesthetize ]

No wystarczyło. A tak wykańcza się PiS.

03.09.2010
21:40
[55]

Backside [ Senator ]

MANOLITO ---> Niezależnie czy chodzi o lubienie PO czy o czepianie się PiSu - nie ma "Was", jestem "ja". Jak rozmawiam z Tobą to rozmawiam z Tobą, a nie manolito-eroso-caino-artiarto-detorqueamado-mańko44 uber-PiSobotem. Eot.

Aha - "dziura w budżecie" = "skraj przepaści"? Ładna propaganda. Mniej więcej taka jak mówienie o rządach jarka faszystowskie.

Ale fajnie brzmi - Dogbert z Dilberta byłby zachwycony :).

03.09.2010
22:33
[56]

MANOLITO [ Senator ]

Backside, zaczne od tego ,że na tym forum występuje pewien archetyp "przeciwnika pisu" w którego się wpisujesz, dlatego mówię "wy", czyli ktoś kto twierdzi, że albo nie wspiera platformy lub jest mu obojętna, równocześnie zajmuje się krytyką pisu i równocześnie robi za adwokata diabła broniąc nieudolnych rzadów platformy, i co najwazniejsze takich osób nie widać w wątkach gdzie obnaża się wpadki rządu, ale już w wątkach poświęconych pisowi jest was zatrzęsienie.

po drugie, w kwestii budżetu, donald stworzył najwieskza dziurę od czasu powstania 3rp, a do tego zachczajacą, albo jak co niektórzy twierdzą przekraczajaca konstytucyjny próg, a to oznacza, że czas pożyczek się skończył, a co za tym idzie, bedziemy mieć prawdziwy kryzys.

03.09.2010
22:52
smile
[57]

irenicus [ Mareczek ]

"po drugie, w kwestii budżetu, donald stworzył najwieskza dziurę od czasu powstania 3rp, a do tego zachczajacą, albo jak co niektórzy twierdzą przekraczajaca konstytucyjny próg, a to oznacza, że czas pożyczek się skończył, a co za tym idzie, bedziemy mieć prawdziwy kryzys. "

Prawda, zgodzę się. I to mi u Donka nie pasuje. Jednak w tym samym czasie gdy dziura była już tak wielka Jarek chciał walczyć z kryzysem jeszcze bardziej się zadłużając :)

03.09.2010
22:58
[58]

Jakub130994 [ Konsul ]

Może PO nie jest super, ale PiS to lepiej nie mowić.

03.09.2010
22:59
[59]

MANOLITO [ Senator ]

irenicus, a ktoś tu twierdzi, że kaczyński jest geniuszem ekonomi i lepiej by sobie poradził? po drugie łatwo rozdaje się pieniądze jak sie jest w opozycji, a więc wątpie by kaczyński jeszcze się bardziej zadłużał, bo tak jak donalda tak i jego hamuje konstytucyjny próg.

04.09.2010
13:04
[60]

maniekk44 [ Pretorianin ]

irenicus: "Jednak w tym samym czasie gdy dziura była już tak wielka Jarek chciał walczyć z kryzysem jeszcze bardziej się zadłużając :)"

=> powtarzasz cały czas kłamstwa - PO twierdziła że dziura budżetowa wynosi 18mld (osiemnaście) i wtedy PiS zaproponował zwiększenie deficytu - okazało się że rząd Tuska po raz kolejny kłamał i dziura wynosiła 52mld (a realnie dziura wynosi kilkadziesiąt mld więcej gdyby uwzględnić OFE i Krajowy Fundusz Drogowy) i wtedy oczywiście nikt nie proponował zwiększenia deficytu.
Powtarzasz standardowe manipulacje medialne ...

05.09.2010
18:18
[61]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Zabawny jest Kaczyński z tymi swoimi wywiadami najpierw dla salonu24, a teraz dla blogpress (o którego istnieniu dzisiaj się dowiedziałem). Boi się mediów jak ognia. Nawet do TVP się nie przejdzie. No i co wywiad, tym mocniejsze stanowisko Kaczyńskiego. Lojalność, Smoleńsk i krzyż. PiS = Kaczyński. Dni Poncyliusza i Kluzik-Rostkowskiej są policzone... Niech się w końcu zacznie zajmować podatkami i felernym budżetem! Szkoda, że ma to gdzieś, bo PO bez mocnej opozycji może narobić sporo złego. Może też i nic nie robić, a i tak zdobędzie poparcie, bo sekta Kaczyńskiego i Napieralski zacieśniający więzi z byłymi komuchami to żadne alternatywy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.