GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SW: KotOR 2 - Błąd przy starcie gry

02.09.2010
13:59
smile
[1]

Arentis [ Legionista ]

SW: KotOR 2 - Błąd przy starcie gry

Witam znowu. Znów problem i znów z serią Knights of the Old Republic,
tym razem z częścią 2-gą.Po zainstalowaniu gry i spolszczenia odpalam grę
(byłem zmuszony ściągnąć vista fix żeby odpaliła) Tworzę sobie postać, daję start,
ładuje się pasek, pojawia się motyw "napisów w kosmosie" i po tym powinna się
zacząć gra, jednak wywala mnie do pulpitu z błędem o takim:



Myślę że ktoś już się z tym problemem spotkał jednak nie potrafiłem nic na ten
temat znaleźć, czekam na rady :)

02.09.2010
14:05
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Był nie dawno podobny problem, ale to w pierwszej części.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10337395

02.09.2010
14:21
[3]

Arentis [ Legionista ]

Nic z tego tematu mi zbytnio nie pomogło ;(
Dopisałem "Disable Vertex Buffer Objects=1" do pliku .ini w odpowiednim miejscu ale nic to nie dało a z Nvidia to u mnie całkiem pokręcone jest bo Viste mam ;/
Pomoże ktoś?

02.09.2010
14:50
[4]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Spróbuj również crack ;) .. Lecz najpierw spachtuj grę.

02.09.2010
14:55
[5]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Mi pierwszy KotOR odpalał na Windows 7 bez problemu, ale w niektórych momentach (często po ubiciu jakiegoś większego potwora) gra wywalała do pulpitu. Pomógł mi wtedy fix, ale widzę, że go już zainstalowałeś. Podobnie (ale o wiele rzadziej wywalało) było z KotORem II. Jednak wątpię by crack coś pomógł, w końcu gra się uruchamia. Ale na wszelki wypadek patch & crack, tak jak radzi CroopMan.

03.09.2010
08:07
smile
[6]

Arentis [ Legionista ]

Ściąłem patch-a 1.0b razem z crack-iem, nic to nie dało, dalej to samo,
może to mieć jakikolwiek związek z sterownikami graficznymi? Nie mam pojęcia co robić... :(

03.09.2010
09:29
[7]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Nie wiadomo .. próbuj wszystkiego !

03.09.2010
18:51
[8]

Arentis [ Legionista ]

Zdefiniuj mi "wszystkiego" :P

04.09.2010
08:55
smile
[9]

Arentis [ Legionista ]

Czy jest na tym forum ktoś kto jest mi w stanie pomóc? :(

04.09.2010
09:19
[10]

Gastovski [ Konsul ]

Pytanie nr. 1 - czy na pewno dobrze wkleliles linijke "Disable Vertex Buffer Objects=1" ?
Pytanie nr. 2 - zainstaluj nowsze stery/jezeli masz najnowsze to zainstaluj starsze, takie glupoty czasem pomagaja. Mi pomogly przy Jedi Academy.

Jezeli nic ci nadal nie pomoglo, sprobuj www.kotor2.pl - przeszukaj tam forum problemow, moze cos znajdziesz.

A tak apropo kotora jedynki - wkleliles tam "Disable Vertex Buffer Objects=1" ? Pytam, bo nie wiem czy tam to zrobiles.

04.09.2010
13:20
[11]

Arentis [ Legionista ]

Odp nr.1 - Tak, wkleiłem ja zaraz pod fullscreen=1 w dziale [Graphics Options]
Odp nr.2 - jakie sterowniki mam zainstalować? Sam nie wiem jakie mam, karte graficzną mam:
Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family

04.09.2010
13:36
[12]

PodporaNieprzesuwna [ Centurion ]

Mam tę samą kartę graficzną (no i to laptop) i nie udało mi się wywalczyć uruchomienia tej gry, sypie się w tym samym miejscu. A jedyneczka działała ślicznie bez kombinowania. W necie czytałem różne sposoby, 'disable vertex buffer...', inne sterowniki, wyłączanie jakichś opcji we właściwościach grafiki intela... Ta gra po prostu nie chce współpracować z większością kart w laptopach. A - pracuję na xp, więc nie jest to wina visty.

04.09.2010
13:53
[13]

Arentis [ Legionista ]

Ja też mam laptopa właśnie... Czyli mogę się już poddać tak? ;/

04.09.2010
13:59
[14]

PodporaNieprzesuwna [ Centurion ]

Najlepiej uderz na forum kotor2.pl. Może ktoś wpadł na coś nowego. Sam przeszedłem tę grę dopiero jak zyskałem dostęp do stacjonarki. I uważam, że męka z uruchamianiem na laptopie nie była warta świeczki, bo dwójka nie umywa się do jedynki, przez naciski Lucas Arts na twórców w sprawie szybkiego wydania jest irytująco niedopracowana.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.