GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nvidia PhysX

02.09.2010
13:29
[1]

zielonooki_bandyta88 [ Legionista ]

Nvidia PhysX

Witam.Jestem dość nowy więc się za bardzo na kompach nie znam,Pobrałem sobie ostatnio PhysX (to jest chyba legalne) i nie wiem jak go odpalić.Pomóżcie jak możecie

02.09.2010
13:30
[2]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Tego się nie odpala, wykorzystują to narzędzie niektóre gry, obsługujące PhysX'a.

02.09.2010
13:31
[3]

.:Jj:. [ Legend ]

Pobrałeś aplikacje i pytasz się jak ją uruchomić. Hm, może kliknąć na nią dwa razy?

Tego się nie odpala, wykorzystują to narzędzie niektóre gry, obsługujące PhysX'a.
Programu instalacyjnego się nie odpala?

02.09.2010
14:44
smile
[4]

zielonooki_bandyta88 [ Legionista ]

aha

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.