zielonooki_bandyta88 [ Legionista ]
Nvidia PhysX
Witam.Jestem dość nowy więc się za bardzo na kompach nie znam,Pobrałem sobie ostatnio PhysX (to jest chyba legalne) i nie wiem jak go odpalić.Pomóżcie jak możecie
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Tego się nie odpala, wykorzystują to narzędzie niektóre gry, obsługujące PhysX'a.
.:Jj:. [ Legend ]
Pobrałeś aplikacje i pytasz się jak ją uruchomić. Hm, może kliknąć na nią dwa razy?
Tego się nie odpala, wykorzystują to narzędzie niektóre gry, obsługujące PhysX'a.
Programu instalacyjnego się nie odpala?

zielonooki_bandyta88 [ Legionista ]
aha